Tom Schwartz dëshiron të ketë një marrëdhënie më të mirë me Ariana Madix

Klea

Tom Schwartz dëshiron të ketë një marrëdhënie më të mirë me Ariana Madix

Tom Schwartz e Rregullat e Vanderpompës ka ende shumë dashuri për yllin e tij Ariana Madix pavarësisht se marrëdhënia e tyre mori një goditje të madhe pas Scandoval.

Por Tom dëshiron që gjërat të jenë më mirë mes tyre. Gjatë një episodi të Watch What Happens Live with Andy Cohen, Tom u pyet për marrëdhënien e tij aktuale me Arianën pas gjithçkaje që ata kanë kaluar.

Ai do të donte që gjërat të ishin më mirë

Përpara se të fliste për gjendjen e tyre aktuale, Tom i pyeti të gjithë nëse e kishin parë Arianën duke i bërë cha-cha-në e saj Britney Spears në Dancing with the Stars. Natyrisht, të pranishmit duartrokitën dhe brohoritën.

“Ndjehem sikur ajo është forcuar si një ikonë e kulturës pop. Dhe ju e dini, do të doja të ishim në kushte më të mira. Unë jam gjithmonë i lumtur ta shoh atë. Unë nuk mendoj se ajo është shumë e emocionuar për të më parë mua, “ndau Tom.

Epo, pyes veten pse?

Miqësia e Tomit dhe Arianës shkoi drejt greminës pasi lidhja e Tom Sandoval me Rachel Leviss u ekspozua në mars. Ariana dhe Sandoval e quajtën dorëheqjen në fund të skandalit pas nëntë vitesh lidhje.

Ndërsa dolën më shumë detaje nga pabesia, Ariana tha se Schwartz ishte në dijeni të aktiviteteve të Sandoval prej muajsh. Gjatë finales së sezonit 10 VPR, ajo vendosi të ndërpresë lidhjet edhe me të.

Në të së bashku

“Unë nuk mendoj se ju jeni një bashkëpunëtor, por nuk do të kem miq të përbashkët me (Sandoval), kështu që nuk jam më miku juaj,” tha Ariana para se të qante.

Dhe zemërimi i saj nuk ishte i vetëm. Ajo e përplasi përsëri Schwartz-in kur u shfaq në WWHL. Ajo përmendi se nuk e vlerësonte narrativën që po formohej pa dijeninë e saj dhe pas shpine, “jo vetëm nga ish i dashuri im, por edhe majmunët e tij të vegjël fluturues… kryesisht Tom Schwartz”.

Hmm, më vjen keq, Schwartz, do të jetë pak sfiduese të kesh marrëdhënie më të mira me Arianën kur ajo të të kthejë në statusin e majmunit fluturues.