Tom Sandoval zbulon se Ariana Madix ka qenë 'më pak hakmarrëse' mes Rachel Leviss Fallout

Klea

Tom Sandoval zbulon se Ariana Madix ka qenë ‘më pak hakmarrëse’ mes Rachel Leviss Fallout

Episodi i 13 shkurtit i sezonit 11 të Vanderpump Rules u pa Tom Sandoval duke marrë ashpër nxehtësinë për lidhjen e tij me Rachel Leviss. Megjithatë, shumë për habinë e audiencës, personi të cilit Tom i lejoi pak kohë ishte Ariana Madix.

Fansat e Bravo e dinë që Tom ka qenë armiku numër një publik për gati një vit. Që kur shpërtheu Scandoval, argëtimi kombëtar i një fansi të televizionit të realitetit ka qenë i zhytur në Tom. Epo, Sezoni 11 e ka parë Tomin që ka filluar të ngopet.

Më shumë se çdo gjë, zhgënjimi i Tomit buronte nga sulmet e vazhdueshme të ish miqve të tij. Tom u ndje i mbërthyer pa asnjë mënyrë për të kaluar Scandoval. Kur ia shprehi zhgënjimet e tij një bashkë-ylli, ai zbuloi disa detaje befasuese rreth mendimeve të tij për grupin e miqve.

Tom thotë se Ariana është ‘më pak proaktive’ në sulmin ndaj tij

Në episodin e mbrëmshëm të VPR, Tom arriti të tërhiqte mënjanë Scheana Shay dhe të fliste me të në parkingun SUR. Scheana mori përsipër çështjen e tij, duke i thënë: “Ti nuk ke vepruar si të kesh zemër”. Pjesërisht, Scheana i referohej zgjedhjes së Tomit për ta bllokuar atë në Instagram.

Tom u ankua se si të gjitha veprimet e tij shiheshin si të liga. Scheana e këshilloi Tomin: “Mund të kërkosh falje dhe të jesh i penduar. Nuk keni nevojë të vazhdoni të dyfishoheni dhe të silleni si zuzar.” Scheana e inkurajoi Tomin të mendonte për ata të cilëve u detyrohej një falje.

“Do të doja të flisja me Arianën,” tha ai. “Do të më pëlqente sepse nga të gjithë, ajo ka qenë 100 herë më pak hakmarrëse në mënyrë proaktive, gjë që është e çuditshme për mua, sepse ajo është ajo që ia kam bërë.” Ai shtoi, “Ajo ka të drejtë të vijë pas meje dhe të bëjë të gjitha ato gjëra. Por Ariana nuk ia del me atë sh*t. Ajo nuk dëshiron të më shohë duke u zvarritur deri në pikën e f*ckimit.”

Scheana u përgjigj: “Askush nuk dëshiron ta shohë atë, Tom.”

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.