Tom Sandoval zbulon një "dëshirë" të tij për Rachel Leviss

Klea

Tom Sandoval zbulon një “dëshirë” të tij për Rachel Leviss

Tom Sandoval po bëhet shumë shtyp përpara se Vanderpump Rules të kthehet për Sezonin 11 dhe tani ai po flet për Rachel Leviss. Megjithatë, kjo nuk është tronditëse, sepse lidhja e Tomit me Rachelin arriti të fuste Pump Rules në listën Emmy.

Por Rachel u mashtrua shumë kohë përpara se të fillonte podcast-in e saj me të njëjtin emër. Pas ribashkimit të gjakderdhjes së sezonit 10, ajo kërkoi kujdes për shëndetin mendor në një institucion në Arizona. Ajo ndërpreu çdo kontakt me aktorët, përfshirë Sandovalin pasi doli jashtë. Ajo gjithashtu i dha gishtin VPR dhe nuk u shfaq në film.

Kohët e fundit, Tom ndau një “dëshirë” të tij për të ardhmen e Rach, dhe ajo nuk po i mbijeton traumës së zgjatur të PTSD-së me manikyrin e bardhë. Njerëzit e kanë lugën.

Tom shpreson që Rachel “të vazhdojë”

Kishte një mbrëmje të madhe për premierën e sezonit 11 të Vanderpump Rules dhe Tom zbuloi se çfarë shpreson të jetë në të ardhmen e Rachel. Paralajmërim spoiler, nuk po ribashkohet në Coachella të këtij viti mes reve paçuli, barërat e këqija dhe dashurisë në ajër.

“Ajo padyshim nuk u kthye në shfaqje,” filloi Tom. “Unë shpresoj se ajo thjesht do të vazhdojë, ju e dini. E gjen qetësinë dhe i uroj më të mirat”, tha ai. Mirë, kjo është e bukur dhe gjithçka, por a nuk është ajo tashmë “lëvizur” prej tij? Ajo qëndroi e heshtur, mori ndihmë dhe tani ajo po tregon anën e saj të historisë në podkastin e saj. Jeta e saj nuk është më një çmim ngushëllues për hangoverin e tij, kjo është “duke ecur përpara”.

Lidhur me pasojat e Scandoval, Tom me sa duket kaloi një kohë të errët. Por ai u përball me atë kohë të errët ndërsa ishte në turne me grupin e tij Venmo. “Kjo ishte ndoshta një nga gjërat më të vështira që më është dashur të përballem ndonjëherë në një bazë kaq të rregullt. Ishte shumë, shumë sfiduese dhe shumë, shumë thjesht emocionale nganjëherë,” vazhdoi Sandoval.

Tani ai dëshiron që fansat e Pump Rules të dinë se ai nuk është perfekt, gjë që është e qartë sepse ai zgjedh të vishet sikur rrobat e tij kanë inat kundër tij. ”, vuri në dukje ai.

“Por unë jam qenie njerëzore. Unë nuk jam personazh, e dini? Ky nuk është The Cubs vs. Cardinals, dhe unë nuk jam Negan nga The Walking Dead. Unë jam vetvetja që e vendos veten atje së bashku me pjesën tjetër [my] shokët e hedhur. Dhe kjo ndodh të jetë si koha për mua, për shkak të asaj që kam bërë, “shpjegoi Tom.

Vanderpump Rules rikthehet për Sezonin 11 më 30 janar në 20:00/ET në Bravo.