Tom Sandoval vazhdon të ankohet: 'Luftoi kaq shumë' për Rachel Leviss

Klea

Tom Sandoval vazhdon të ankohet: ‘Luftoi kaq shumë’ për Rachel Leviss

Mirë se vini përsëri në Gaslighting 101 me Profesor Tom Sandoval. Përpara sezonit 11 të Vanderpump Rules, Tom është në shëtitje duke bërë atë që bën më së miri, duke luajtur viktimën. Nuk ka përgjegjësi, por ka shënime narcisizmi.

Në një episod të fundit të Two Ts in a Pod, Sandoval dhe Tom Schwartz u shfaqën duke u shprehur poetikë për gabimet që kanë bërë në jetë. Schwartz po bën më të mirën qenin e tij të varur për të vazhduar mbrojtjen e BFF-së së tij, dhe Sandoval është ende duke i drejtuar gojën rreth Rachel Leviss. Tani ai është viktimizuar më tej pasi zbulon se “luftoi kaq shumë” për marrëdhënien e tij me të. Duket sikur dikush që shkon në Broadway e ka shkaktuar këtë njeri.

Më shumë se një grua për Tomin

Sipas Sandoval, ai është ende i mavijosur nga Rachel që e hodhi pas ribashkimit të Sezonit 10 të Pump Rules. Ai i tha Tamra Judge dhe Teddi Mellencamp, “Kam luftuar aq shumë për Rachel”. Unë mendoj se Rachel nuk mendoi se ai ia vlente sasinë e madhe të telasheve me të cilat u përball, kështu që ajo u qetësua.

“Unë ndalova së piri, ndalova duhanin sepse ajo shkoi në një objekt. Unë jam si, “Ajo nuk mund të pijë, ajo nuk mund të pi duhan”. Do të heq dorë,” shtoi Tom. Dhe? Kush i kërkoi të sakrifikonte veset e tij? Siç e dinë shumica e njerëzve, menjëherë pasi u shpërnda në ribashkim dhe kërcënimi i qenit të Ariana Madix-it e përndiqte, Rasheli u nis për në një institucion të shëndetit mendor.

“Unë isha atje në çdo mënyrë që ajo kishte nevojë,” vazhdoi ai. “Ne ishim miqtë më të mirë. Është zemërthyese të kalosh. Unë isha plotësisht i dashuruar me të. Ajo nuk është thjesht një vajzë e nxehtë. Unë kam qenë modele për 15 vjet, është më e thellë se kaq.” Prisni, a tha ai vetëm se ishte model për 15 vjet? Dreqin a ka të bëjë kjo me ndonjë gjë?

Tom u pyet nëse besonte se Rakela e donte vërtet atë dhe ai u përgjigj: “Shpresoj që ajo e donte.” Ose kjo ose ajo ishte aq e mbështjellë në çfarëdo situate Svengali që ai kishte shkuar dhe ajo humbi plotësisht veten në të. Fatmirësisht ajo kishte mjetet për të identifikuar një problem toksik dhe për të bërë lëvizje për ta rregulluar atë. Ne jemi ende duke pritur për atë nga Tom.

“Mënyra se si ajo sapo më largoi, nuk e di, nuk jam në kokën e saj,” ankoi Tom. Bro. Ai e tradhtoi partneren e tij prej dhjetë vitesh me Rashelin. Në sezonet e mëparshme të VPR u dokumentua se ai mashtroi Kristen Doute. Çfarë në mendjen e tij e bën atë të mendojë se është i kapur? Karaoke?

I këndoi dhimbjen

Sandoval këshilloi se ai gjithashtu donte të merrte disa këshilla pas Scandoval, por ai “duhej të fitonte para”, Përveç kësaj, ai la të kuptohej se Ariana po promovonte një mjedis që inkurajonte vetëvrasjen. Kjo është një deklaratë djallëzore e dikujt që regjistroi një moment intim me atë që donte aq shumë dhe nuk u mërzit ta njoftonte. Dikush që gënjeu partneren e tij dhe kishte një lidhje të plotë me shoqen e saj. Por le të fajësojmë Arianën.

Ai po ashtu thotë se Ari nuk po i paguan faturat. “Çdo muaj, të gjitha faturat dalin nga llogaritë e mia. Hipoteka del nga llogaria ime çdo muaj. Pra, ndërkohë që Ariana po bën të gjitha këto reklama, ajo është gjashtë muaj prapa në fatura.” Oof, ai tingëllon kaq i zemëruar. Duhet të thumbojë për ta parë atë të arrijë dritat e ndritshme të Broadway-it kur ai do të shohë vetëm llambat ushqimore të ngrohta të Golden Corral.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules do të kthehet në Bravo në janar 2024. Përgjegjësia e Tom është TBD.