Tom Sandoval u shfaq në Los Angeles me modele

Klea

Tom Sandoval u shfaq në Los Angeles me modele

Pas Scandoval, shikuesit e Vanderpump Rules ishin të lumtur të shihnin Ariana Madix duke ecur përpara. Dhimbja ishte shumë e vërtetë për të. Sigurisht, kjo nuk e pengoi atë të kërkonte mundësi të reja.

Për habinë e saj, Ariana madje arriti të gjente një të dashur të ri, Daniel Wai. Raportet sugjerojnë se Danieli ka qenë i sjellshëm, i vëmendshëm dhe mbështetës. Për Tom Sandoval nga ana tjetër, mirë… burri nuk duket se ka lëvizur fare.

Ai ka ndërmarrë sipërmarrje të tjera televizive, sigurisht, por në shumë mënyra, Tom ende duket i varur nga drama. Sidoqoftë, që nga fundjava e kaluar, Tom mund të ketë gjetur dikë që ta largojë mendjen nga të gjitha gjërat VPR – Victoria Lee Robinson.

A ka gjetur Tom Sandoval një të dashur të re modele?

Foto nga: @tomsandoval1 nëpërmjet Instagram

Nga data 1 deri në 3 dhjetor, shumë të famshëm morën pjesë në ChainFEST, një festival ushqimi që përmban pjata nga zinxhirët gustator. Tom ishte në mesin e të famshëmve të pranishëm. Megjithatë, një dëshmitar okular i tha Entertainment Tonight se Tom nuk mori pjesë vetëm në ceremoni. Burimi pohoi se Tom mbërriti me Robinson në orën 20:30 me të dy duke u larguar së bashku në orën 11.

Thuhet se Tom dhe Robinson ishin afër njëri-tjetrit gjatë gjithë natës, megjithatë, dëshmitari okular konfirmoi se nuk kishte PDA. Tom gjithashtu postoi në Instagram Stories, duke etiketuar Victorian teksa të dy qëndronin krah për krah. Një burim i afërt me Tom informoi ET se ai dhe Victoria sapo po kalonin natën së bashku si miq, asgjë më shumë.

Nëse emri i Viktorias tingëllon i njohur, disa përdorues të internetit mund ta njohin atë si një nga ish-të dashurat e Leonardo DiCaprio-s, me të cilën ai u takua në vitin 2016 kur ajo ishte 23 vjeç (siç është i prirur ta bëjë). Sa i përket Tomit, ai kaloi disa momente të natës duke bërë një foto me Ally Lewber, ndërkohë që u injorua edhe nga Scheana Shay dhe Brock Davies.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules transmetohet në Bravo në janar 2024.