A u sulmua Tom Sandoval nga mysafiri në regjistrimin final të Pump Rules?

Klea

Tom Sandoval u ndje “Shumë vetëm” Rregullat e Pompës së Xhirimit të Sezonit 11

Tom Sandoval sapo përfundoi xhirimet Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11, i cili ishte mjaft i guximshëm, sinqerisht

Tani, ai i ka thënë ET se ishte sezoni më i vështirë që ai ka filmuar ndonjëherë. Ai shtoi se ndihej “shumë i vetëm, shumë i izoluar” gjatë xhirimeve. Nuk është e vështirë të imagjinohet pse.

Xhirimi i sezonit të ri ishte ndoshta i vështirë për të gjithë. Aq shumë sa Rachel Leviss u largua nga xhirimet dhe vendimi i saj për të mos qenë në shfaqje ka ndikuar në Tom. Ai tregoi se nuk ishte vetëm izolim, por edhe i vështirë “humbja e një shoqeje, Rachel. Ishte e vështirë, ishte e vështirë.”

Efekti i valëzimit skandoval

Duket sikur Scandoval ka efekte të gjera që Tom po i ndjen ende sot. Në mars, Tom u nda me të dashurën e tij prej shumë kohësh, Ariana Madix, pasi ajo zbuloi se ai e tradhtoi atë me Rachel.

Eshtë e panevojshme të thuhet se ishte skandaloze dhe pasojat ishin intensive. Dhe nuk është sikur Tom dhe Rachel u nisën së bashku drejt perëndimit të diellit. Disa muaj më vonë, në maj, ata e ndërprenë lidhjen e tyre.

Dhe duket se ata ndërprenë çdo kontakt, gjithashtu – ose të paktën Rachel e bëri. Tom reagoi ndaj postimit të festimit të ditëlindjes së 29-të të Rachel dhe tha: “Gëzuar ditëlindjen, Rachel, me të vërtetë shpresoj që të gjesh paqe dhe lumturi. Më mungon mik.”

Përshëndetja nuk pati aq sa donte, sepse ajo e bllokoi shpejt. Ai pranoi se kishte kohë që nuk kishte qenë në kontakt me Rachel. Ai nuk tha asgjë për bllokimin e saj në rrjetet sociale, përveçse tha se shpresonte që ajo të ishte e lumtur dhe i uroi asaj vetëm më të mirat.

Sa i përket Arianës, ajo do të shfaqet në sezonin e ri të Dancing with the Stars dhe pavarësisht gjithçkaje, Tom është i emocionuar për të. Ai tha se do të shikonte dhe votonte për ish të dashurën e tij dhe shpresonte që ajo të kishte dalë mirë në emision.

A ka kaluar më e keqja?

Tom duket se po përpiqet të largohet nga skandali dhe shpreson se “më e keqja ka mbaruar”. Sidoqoftë, përvoja e tij në filmimin e VPR tregon se njerëzit mund të mos jenë aq të gatshëm për t’u larguar. Megjithatë, mendoj se ai duhet të bëjë gjithçka që mundet për të ecur përpara.

Ndërmarrja e tij e fundit, Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë, është premierë këtë muaj dhe ka yllin e realitetit që konkurron kundër rekrutëve të tjerë për të përballuar realitetin e luftës në malet e dimrit të ashpër të Zelandës së Re.

Ai do të luajë kundër personazheve të tjerë të famshëm si aktorja Tara Reid, këngëtarja Jojo Siwa, ylli i NFL Dez Bryant, aktori Brian Austin Green, kampioni i NBA-së Robert Horry, yjet e TV realitetit Savannah Chrisley dhe Jack Osbourne, influencuesja Kelly Rizzo, ish-olimpistët Bodie Miller dhe Erin Jackson, modeli Blac Chyna dhe Tyler Cameron dhe Nick Viall nga Bachelor Nation.

Sezoni 2 i Forcave Speciale: Testi më i Vështirë në Botë premierë më 25 shtator në orën 9/8c në Fox