Tom Sandoval u ndje i "Izoluar" Rregullat e Pompës së Xhirimit të Sezonit 11 dhe "Wanted To Get Away"

Klea

Tom Sandoval u ndje i “Izoluar” Rregullat e Pompës së Xhirimit të Sezonit 11 dhe “Wanted To Get Away”

Rregullat e Vanderpompës yll Tom Sandoval nuk pret ndonjë ndjenjë të paqartë dhe të ngrohtë nga publiku pasi ai lëshoi ​​Scandoval. Epo, duh. Ai vendosi të tradhtonte të dashurën e vjetër Ariana Madix me shoqen e saj, Rachel Leviss. Tom beson se ai do të jetë zuzari numër një në Pump Rules për një kohë. E sakta.

Por Tom thjesht nuk mundi të linte mjaftueshëm vetëm dhe e postoi në faqen e Rachel në Instagram. Rachel e bllokoi atë, gjë që lëndoi ndjenjat e Tomit të varfër. “Të postosh që po bllokon duket pak i etur,” tha ai. Oh, por Rakela është ajo e etur? Duket sikur ajo kishte fjalën e fundit për marrëdhënien e tyre.

Tom ndihet i vetëm në rregullat e pompës

Tom foli me Melvin Roberts në Extra: The Podcast rreth asaj se si është sezoni 11 i VPR. Paralajmërim spoiler: ai nuk po kalonte kohën e jetës së tij.

“Do të jetë një sezon shumë i ndryshëm nga ai që ka qenë në të kaluarën… Për mua, personalisht, ishte një sezon shumë i vështirë”, tha Tom. “U ndjeva shumë i izoluar. Sigurisht që nuk jam mësuar të jem aq shumë në periferi dhe ishte e vështirë. Ishte e vështirë ndonjëherë.”

Ai vazhdoi, “Ishte gjithashtu shumë e vështirë për shokët e tjerë të kastës. Ata janë ngecur mes një shkëmbi dhe një vendi të vështirë. Nëse më pëlqejnë dhe më thonë përshëndetje, ndizen në rrjetet sociale.” Lala Kent dhe Scheana Shay mund ta dëshmojnë këtë.

Tom donte vetëm një pushim

Tom diskutoi gjithashtu paraqitjen e tij në Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë. “Ndjeva se do të ishte një shpërqendrim i mirë dhe i shëndetshëm nga gjithë kaosi dhe sh*t që po ndodhin në jetën time… Doja të ikja”, tha Tom. “Largimi nga vendi dukej kaq tërheqës.”

Seriali FOX u filmua në Zelandën e Re në kushte të vështira. Ndërsa ishte atje, Tom lidhi një miqësi me Bode Miller. Melvin e pyeti skiatorin olimpik nëse kishte dëgjuar për Scandoval drejtpërdrejt nga Tom.

“Po. Dhe unë i thashë… Unë i thashë, ‘Duke, këtu, askush nuk jep një sh*t. Pra, le të mos jetojmë në atë hapësirë. Vendose kokën në hapësirën e duhur dhe le të ecim përpara’”, tha Bode.

“Të jesh rreth njerëzve të tjerë që kanë kaluar nëpër vështirësitë e tyre dhe t’i kesh ata të tregojnë historitë e tyre dhe atë që kanë mësuar. Është shumë frymëzuese dhe me të vërtetë i vë gjërat në perspektivë,” tha Tom.

Melvin e pyeti anëtarin e turpëruar të kastit të VPR se çfarë do t’u thoshte njerëzve: “Kush mund të jetë akoma i mërzitur me ju ose i zemëruar me ju?” Tom u përgjigj: “E kuptoj. e kam dehur. Unë thjesht po përpiqem të bëj më mirë, të jem më i mirë dhe të marr jetën time një ditë në një kohë, “shtoi ai.

Ju mund ta kapni Tomin në Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë. Premiera do të jetë më 25 shtator në Fox.