Tom Sandoval

Klea

Tom Sandoval u ndërpre nga një anëtar i familjes për skandalin Raquel Leviss

Tom Sandoval u ndërpre nga një anëtar i familjes për skandalin Raquel Leviss

Tom Sandoval’s vëlla, Brian Sandoval, u përpoq të distancohej nga Rregullat e Vanderpompës yll pas rënies nga lidhja e tij sekrete me bashkë-yll, Raquel Leviss.

Tom Sandoval

Tom derdhi informacionin në episodin e të enjtes të podcast-it të tij, Everybody Loves Tom.

“Vëllai im më tha, ai është si,”Tomduhet të fshini fotot e nesh në Instagram’”, ka treguar 41-vjeçari.

Tom Sandoval

Tom’s i ftuari, Jerry O’Connell pyeti – “Gjaku juaj aktual?”

“Vëllai im i vërtetë i gjakut ma tha këtë,” konfirmoi frontmeni i grupit kopertinë.

Duket se nuk ka foto të vëllezërve dhe motrave Tom’s Profili në Instagram, me sa duket sugjeron se “Rregullat e pompës” ylli pranoi kërkesën e vëllait të tij.

Tom Sandoval

Vëllezërit dukej se kishin një marrëdhënie më të ngushtë në vitet e mëparshme Tom i dënuar për tradhtinë e të dashurës së tij prej shumë kohësh, Ariana Madix, në mars 2023.

Tom postoi një foto të çiftit në Facebook në maj 2021, duke mbishkrimin e fotos së vëllezërve të veshur me kostume—“Gëzuar Ditën Kombëtare të Vëllait! Të dua Brian! …më falni, Dr. Brian Sandoval”

Tom Sandoval

O’Connell, 49 vjeç, shpjegoi se e kuptonte Brian sepse ka të ngjarë të ndihet “ankth” për lidhjen e tij me Tom. Ai zbuloi se kishte hezitimet e tij për paraqitjen Tom’s podcast.

“Shqetësimet e mia për të ardhur si mysafir janë se unë jam duke e miratuar disi, Tom, për disa nga sjelljet tuaja në të kaluarën, “tha ai. “Është e frikshme.”

Reza Farahan

Tom i tha bashkë-prezantuesit të “Talk”-“Unë nuk mendoj se po e falni sjelljen time duke u paraqitur këtu.”

Brian nuk është i vetmi në Tom’s familjarë të cilët bënë të ditur ndjenjat e tyre për lidhjen e tij skandaloze me ish-mbretëreshën e konkursit.

Në fund të dhjetorit 2022, Tom e çoi paramorën e tij 29-vjeçare në qytetin e tij të lindjes, St. Louis, Misuri, por të dashuruarit morën vetëm një shpatull të ftohtë kolektiv nga Tom’s pjesëtarët e familjes. TMZ raportoi se të afërmit e tij “nuk kishin interes” për t’u takuar Leviss. Burimi i gazetës tha se madje Tom’s Miqtë e afërt e konsideruan “të papërshtatshme” parakalimin e të dashurës së fshehtë nëpër qytet.

Raquel Leviss

Megjithatë, Tom’s nëna, Terri Green, ishte në dijeni të asaj që po ndodhte dhe madje priti çiftin në shtëpinë e saj në St. Louis gjatë një paralajmërimi stuhie.

Një burim i tha TMZ këtë Leviss së pari u kryqëzuan me E gjelbër në shtëpinë e saj pasi të dashuruarit e fshehtë u detyruan të largoheshin nga një lokal për shkak të stuhisë që po vinte. Tom dhe Leviss u mbulua brenda E Gjelbër vendbanimi aty pranë pasi lokali u detyrua të mbyllej. E gjelbër thuhet se kishte refuzuar mundësinë për t’u takuar Leviss muajin e kaluar.

Tom Sandoval

E gjelbër thuhet se ishte “i përzemërt” me Leviss por “nuk ishte mirë me situatën e tyre.” Gazeta sqaroi se Tom nuk prezantoi Leviss si e dashura e tij.

Çifti i fshehtë kaloi natën në E Gjelbër shtëpi atë natë dhe madje ndante një dhomë gjumi, sipas raportit.