Tom Sandoval u duk duke mirëpritur të dashurën e re në shtëpinë e përbashkët

Klea

Tom Sandoval u duk duke mirëpritur të dashurën e re në shtëpinë e përbashkët

Tom Sandoval u fotografua me të dashurën e tij të re, Victoria Lee Robinson, jashtë shtëpisë në pronësi të përbashkët Ariana Madix. Po, disi zuzari më i madh i Vanderpump Rules arriti të bënte një grua tjetër të dilte me të.

Jo vetëm kaq, por ai e detyroi të vinte në shtëpi. Aty ku jeton ish e dashura e tij. Ish e dashura që e tradhtoi. Çfarë lloj tërheqjeje ka Tom?

Tom dhe Victoria janë njohur me njëri-tjetrin për disa muaj. Ata u panë së bashku në një festival ushqimi në dhjetor, por pa PDA në atë moment. Epo, gjërat përparuan që andej. Do të duket mjaft shumë.

A e ka tradhtuar Tom tashmë të dashurën e tij të re?

Më 6 shkurt, përdoruesi i Twitter @thebravobabe_ bëri një Tweet me titull, “Sandoval mirëpret të dashurën e tij Victoria në shtëpinë e tij të përbashkët me Arianën”. Së bashku me postimin në Twitter ishte një foto e Victoria-s në fjalë, si dhe Tom duke mbajtur një ngarkesë me trëndafila në shtëpi. Një ditë para postimit në Twitter, The Daily Mail postoi gjithashtu foto të takimit të çiftit.

Reagimet ndaj fotove ishin rreth asaj që do të prisnin fansat. Një përdorues i Twitter postoi një GIF, duke shkruar: “Më falni, duhet të shkoj dhe të vjell”. Një tjetër theksoi se sa qesharake ishte që çifti të takohej në shtëpinë famëkeqe të përbashkët të të gjitha vendeve. “Mënyra se si nuk do të mund të më bësh kurrë të shkoj në atë shtëpi. A nuk ka ajo një shtëpi? A nuk ekzistojnë hotelet?”

Të tjerë vunë në dyshim forcën e lidhjes së çiftit. Një përgjigje pohoi se Victoria ishte vetëm me Tomin për famë. Duke pasur parasysh se sa çmenduri do të ishte që dikush të lidhej me Tomin pas Scandoval, teoria kishte kuptim. Një përdorues tjetër pyeti: “Mendova se pashë diçka që ai e mashtroi atë tashmë?”

BravoBabe u përgjigj: “Ai u pa duke dalë nga një lokal me një grua bionde, kështu që është për spekulime!” Por kjo është vetëm një thashetheme. Merrni gjithçka këtu me një kokërr kripë. Tom mund të jetë i tmerrshëm, por ka vetëm kaq shumë për të ditur për këtë marrëdhënie deri më tani.

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.