Tom Sandoval thotë se Rachel Leviss 'e lëndoi vërtet'

Klea

Tom Sandoval thotë se Rachel Leviss ‘e lëndoi vërtet’

Tom Sandoval krijoi mjaft bujë me njoftimin e podcast-it të tij. Që nga shpërfaqja e episodit të parë, fansat e Vanderpump Rules kanë kërkuar gjithçka që mund të përdorin për ta mbrojtur atë ose për ta rrëzuar më tej.

Jo se Tom ka nevojë për ndonjë ndihmë për të rrëzuar veten. Duke tradhtuar Ariana Madix me Rachel Leviss sigurisht që një numër e bëri vetë. Fakti që as Rasheli nuk i qëndron më pranë Tomit është jashtëzakonisht rrëfimtar.

Në fund të fundit, Rachel bëri disa pretendime mjaft serioze kundër Tomit. Tani, siç duhej të pritej, Tom po luan viktimën. Në podkastin e tij, Tom përshkroi se si është ai që me të vërtetë është lënduar gjatë gjithë kësaj sprove. Sugjeroni rrotullimet e syve.

Tom thotë se ai “kujdesej aq thellë” për Rachel

Tom parapriu mendimet e tij për Rachel duke thënë se kishte “disa gjëra që lënduan vërtet ndjenjat e mia”. Pohimi i Rakelës se “ajo ishte vetëm gjatë kësaj” ishte lëndues në sytë e tij. “Unë jam kujdesur dhe jam kujdesur gjithmonë aq thellë për mirëqenien e saj gjatë gjithë kësaj situate.”

Ai vazhdoi, “Që ajo të dilte dhe të thoshte ‘Ti nuk ke qenë kurrë e dashuruar”. Është sikur ke hyrë në një lidhje dhe vazhduat për kaq gjatë dhe i bëre të gjitha për një periudhë prej shtatë muajsh, dhe as nuk e doje personin, si kjo për mua e bën atë shumë më keq.” Të quash atë që Tom dhe Rachel kishin “një marrëdhënie” ndihet paksa e pasinqertë.

Tom gjithashtu tregoi se si ishte xhirimet për të dhe Rachel pas lajmit. “Një ditë pas publikimit të historisë … ne ishim shumë të pakëndshëm, si shumë të pakëndshëm, sikur kishte drita prodhimi kudo. Jemi të shokuar, padyshim që bota jonë po shkatërrohet, nuk kemi fjetur, kështu që ishim njësoj si të shtireshim, pothuajse të aktronim.”

Sezoni 11 i Vanderpump Rules pritet të transmetohet në fillim të vitit 2024 në Bravo.