Tom Sandoval

Klea

Tom Sandoval SHPËRTHON: Shpërthyen ish Ariana Madix për TRASHING të gjithë kastit të ‘Pump Rules’

Tom Sandoval SHPËRTHON: Shpërthyen ish-Ariana Madix-in për TRASHHING të gjithë kastit të ‘Pump Rules’!

Tom SandovalAriana Madix në shpërthim për plehra të saj Rregullat e Vanderpompës bashkë-yll në trailerin e mesit të sezonit 11, të publikuar të martën. Sandoval akuzon Madix të shpërbërjes së shokëve të tyre pas shpine gjatë një feste finale të organizuar nga Kyle Chan në San Francisko.

Ariana Madix

Ariana, ajo f-mbreti flet mut për të gjithë ju f-kers!” ai tregon Lala Kent, Scheana Shay dhe Tom Schwartz gjatë festës finale.

Sandoval me sa duket nxjerr akuzat pasi ai përpiqet të pajtohet me të Madix, në kamera.

Tom Sandoval

Arianaprit një sekondë,” thotë ai ndërsa përpiqet të arrijë hapin me ish-in e tij.

“Ai dëshiron 30 sekonda me audiencën,” Madix zihet pas kthimit Sandoval poshtë. “Ai nuk jep af-k nëse unë f-mbreti vdiq në një hendek.”

Sandoval dhe Madix prapanica shkon diku tjetër në ngacmim, pasi frontmeni i kopertinës përpiqet të ndezë një bisedë me ish-in e tij gjatë një ekskursioni në plazh.

“Sipas rregullave tuaja, Ariana… Sandoval thotë, më parë Madix ndërhyn për t’iu përgjigjur: “Mos më fol, mos më fol”.

“Ti po flet me mua!” Sandoval ia kthen zjarrin.

Ariana Madix

Madix dhe Sandoval’s lidhja afatgjatë u rrëzua dhe u dogj në mars 2023, pasi e para zbuloi lidhjen disamujore të të dashurit të saj të atëhershëm me alumin “Pump Rules”. Rachel “Raquel” Leviss.

Madix shpejt vazhdoi me trajnerin e fitnesit, Daniel Wai, i cili shfaqet për herë të parë në pamje paraprake.

Sandoval i jep një dremitje e Madix-it marrëdhënie e re kur ai tall-“e Arianës ka shije të mirë te meshkujt.”

Tom Sandoval

Ndërkohë, Scheana Shay, 38, aludon për telashe në parajsë me burrin, Brock Davies, gjatë një skene darke në dukje intensive.

“Unë nuk mendoj se ti dhe unë do të jemi përgjithmonë bashkë,” i thotë ajo burrit të saj, mes lotësh.

Shay’s miqësi me Sandoval varet në balancë, pasi ajo distancohet nga shoku i saj sepse ai mashtroi Madix.

“Ti do të thotë shumë,” Sandoval tregon Shay ndërsa ngacmuesi përfundon.

Ajo përgjigjet: “Sepse po xhirojmë apo për shkak të jetës?”

Ariana Madix

Muajin e kaluar, Leviss ngriti një padi kundër Sandoval dhe Madix — akuzimi i çiftit për pornografi hakmarrëse, përgjim të paligjshëm dhe shkelje të privatësisë së saj.

Ariana Madix

Leviss’ padia pretendonte se Sandoval, 41, regjistroi një video të FaceTime që e kapi atë në një moment seksual solo, dhe atë Madix vazhdoi ta ndante atë me anëtarët e tjerë të kastit. Videoja u ekspozua përfundimisht Leviss dhe Sandoval’s aferë disamujore, duke nisur një skandal që më vonë u quajt “Scandoval”.

Ariana Madix dhe Tom Sandoval

Leviss’ avokati pretendoi në padi se ish-ylli i Bravo “ishte viktimë e sjelljes grabitqare dhe të pandershme të një të moshuari, i cili regjistroi video të saj seksuale pa dijeninë ose pëlqimin e saj, të cilat më pas u shpërndanë, u shpërndanë dhe u diskutuan publikisht nga një i përbuzur. grua që kërkon hakmarrje, duke katalizuar skandalin.”

Ekipi i saj ligjor gjithashtu pretendoi se Leviss’ karriera dhe reputacioni ishin shkatërruar nga skandali.

Rregullat e Vanderpompës transmetohet të martën në orën 20:00 ET në Bravo.