Rachel Leviss pretendon se Tom Sandoval ka ofruar kredi për prodhuesin VPR

Klea

Tom Sandoval reagon ndaj intervistës së Rachel Leviss me Bethenny Frankel

Epo, njerëz. Më në fund dëgjuam Tom Sandoval lidhur me Rachel LevissIntervistë e papritur trepjesëshe me Bethenny Frankel. Dhe më lejoni të jem i pari që do t’ju them se ai nuk tha asgjë thelbësore, njësoj si drejtimi i tij 10-vjeçar në Vanderpump Rules.

Ndryshe nga Tom, ne nuk e mohojmë të vërtetën këtu. Pavarësisht përbuzjes së njerëzve për Bethenny-n tani (me të drejtë), Rachel zbuloi disa të vërteta mjaft tronditëse. Tashmë e dinim se Sandoval ishte një gënjeshtar, i mirë për asgjë, manipulues i notës A d-bag. Megjithatë, dëgjimi i Rachel-it të konfirmonte se Tom (gjoja) e regjistroi atë pa pëlqimin e saj, ndërsa ishte në natyrë seksuale, ishte më se e mjaftueshme që ne të donim të mos kishim të bënim më me këtë burrë. Fjalë për fjalë.

Dhe nëse kjo nuk do të mjaftonte, ne fansat duam të dimë të dimë se atij i është ofruar një kredi producenti pavarësisht sjelljes së tij të keqe. Jo sepse na intereson historia e tij, por sepse na tregon se sa e f*kruar është në të vërtetë situata e prapaskenës.

Gjithsesi, Tom më në fund foli për intervistën e Rashelit. Epo, nëse mund t’i quani komentet e tij (ose mungesën e tyre) duke folur. E cila, meqë ra fjala, është mjaft tronditëse për ne. Duke marrë parasysh se sa shumë i pëlqen Tomit të bindë veten (dhe audiencën) se ajo që del nga goja e tij në të vërtetë ia vlen një mallkim.

Tom duhet të shkojë… ASAP

Në një video të re të postuar në Instagram, paparacët e kapën Tomin në rrugë për të folur me të për zbulimet e Rashelit. Por sipas Tomit, atij i mungonte.

Në lidhje me intervistën tre-pjesëshe të B dhe Rachel, Tom tha se nuk e kishte dëgjuar atë (GENJESHTJE), dhe kur u pyet nëse kasti duhet të ishte më falës ndaj Rachel-it, ai çuditërisht nuk e mbrojti atë.

“Um, nuk e di,” tha ai. “Pa koment, në fakt. Une nuk e di. Më duhet ta dëgjoj këtë podcast.”

Dhe i pyetur nëse beson se emisioni ka nevojë për Rashelin, ai përsëri tha: “As këtë nuk mund ta komentoj. Une nuk e di. Më pëlqen të dëgjoj podkastin.”

Në rregull, Tom. Na jepni diçka për të cilën mund të komentoni. Kur ishte hera e fundit që folët me Rashelin? “Nuk mund ta komentoj as këtë,” u përgjigj ai. Shoku, na jep një PUSHIM. Ju nuk jeni Beyonce – edhe pse mendoni se jeni – ju lutem, mund të na jepni një koment të mallkuar.

Besoni apo jo, pjesa tjetër e “intervistës” me Tomin shfaqi të njëjtin sh*t – një bandë asgjëje. Por nuk prisni shumë kur jeni mësuar me Tom Sandoval.