Tom Sandoval

Klea

Tom Sandoval QËNDON Billie Lee se e dashura e tij e ktheu atë në një djalosh!

Tom Sandoval QËNDON Billie Lee se e dashura e tij e ktheu atë në një djalosh!

Tom Sandoval i është përgjigjur akuzave të bëra nga ish-miku i tij, Billi Leenë lidhje me përdorimin dhe sjelljen e tij të dyshuar të drogës.

Tom Sandoval

Billi Lee39 vjeç, kohët e fundit pohoi në podkastin e saj se Sandoval41 vjeç, po anashkalonte takimet, flinte gjithë ditën dhe po festonte gjithë natën, duke ia atribuar veprimet e tij ndikimit të të dashurës së tij Victoria Lee Robinson31.

Në përgjigje, të Rregullat e Vanderpompës Ylli ka lëshuar një deklaratë në Instagram Story, duke kritikuar Billi për përpjekjen për ta izoluar nga miqtë e tij të ngushtë.

Billi Lee

Billie Lee's pretendime të rreme ndaj Victoria Lee Robinson dhe Kyle Chan ishin krijuar për të dëmtuar miqësitë dhe marrëdhëniet tona,” Sandoval shkroi më 9 qershor.

Victoria, Kyle(,) dhe të gjithë e dëgjova atë në altoparlant ndërsa ajo i bënte ato akuza. Ato ishin krijuar për të më izoluar nga miqtë e mi të ngushtë për motive të fshehta. Nuk është rastësi që ajo po e bën këtë ndërsa unë jam jashtë vendit dhe ajo është në turne.” përfundoi ai. “Unë do të trajtoj gjithçka kur të kthehem.”

Sandoval i siguroi ndjekësit e tij se do ta trajtonte çështjen më tej pas kthimit të tij. Më herët gjatë muajit, Jo Wenberg, 35, zbuloi se Sandoval dhe Billi nuk ishin më miq. Billi shpjegoi se ajo i dha fund miqësisë së tyre për shkak të sjelljes “toksike” të të dashurës së tij, zënkave të vazhdueshme dhe përdorimit të dyshuar të drogës.

Tom Sandoval

Ajo akuzoi gjithashtu Victoria të lëvizjes Ariana Madix sende nga suita master e shtëpisë Ariana ende ka bashkëpronësi me Sandoval.

Në vijim Billie's episodi i podkastit, Victoria iu përgjigj disa herë akuzave, duke sugjeruar se Billi gënjeu për të qëndruar relevant. Në njërën prej saj Postimet e historisë, Victoria i akuzuar Billi duke përdorur emrin e saj për të promovuar turneun e saj.

Tom Sandoval

Billi kishte shkruar me sarkazëm: “Për të qëndruar i rëndësishëm, për pjesën tjetër të turneut tim do të derdh më shumë çaj në çdo shfaqje. Vetem per ty V.” Victoria u përgjigj me një meme nga “Vajzat e liga” (filmi) ku shkruhej, “Hej Billi pyetje e shpejtë… Pse je kaq i fiksuar pas meje?”

Në një mesazh shtesë, Victoria shtoi, “Është kaq e qartë që keni nevojë për mua për të promovuar turneun tuaj… Jeni të mirëpritur.”

Victoria Lee Robinson

Drama zhvillohet si Rregullat e Vanderpompës mbetet në pauzë përpara sezonit të tij të 12-të. Fansat e emisionit po presin me padurim zhvillimet e mëtejshme dhe Sandoval's premtoi kthim për të trajtuar situatën.