Tom Sandoval

Klea

Tom Sandoval pretendon se Raquel Leviss e ka shtyrë veten kundër tij dhe e fajëson atë për lidhjen

Tom Sandoval pretendon se Raquel Leviss e ka shtyrë veten kundër tij dhe e fajëson atë për lidhjen

Tom Sandoval pretendon se Raquel Leviss inicioi aferën që përfundimisht çoi në skandalin që shpërtheu sezonin 10 të Rregullat e Vanderpompës.

Tom Sandoval

Sandoval zbuloi detajet gjatë një paraqitjeje të 7 dhjetorit në podcastin Two Ts in a Pod. Frontmeni i kopertinës u tha prezantuesve, Teddi Mellencamp dhe Gjyqtari Tamraatë Leviss ishte ai që e ndoqi.

Tifozët e dinë këtë Sandoval u kap në një lidhje disamujore me yllin e tij, ndërsa ishte në një lidhje afatgjatë me Ariana Madix.

Tom Sandoval

Sandoval pretenduar se Leviss iu afrua pas ndarjes së saj në dhjetor 2021 nga ish i fejuari, James Kennedy. Ai tregoi Leviss’ besimin e sapogjetur dhe mungesën e vetëvlerësimit të tij për të shpjeguar se si ata arritën në një romancë të fshehtë.

Sandoval shpjegoi – “Ajo erdhi në vete. Dhe ajo mori këtë besim dhe, si, ajo shkoi shumë larg. Dhe e mori veten në një pozicion. Por ajo e bëri këtë vetë. Ajo nuk kishte pse të vinte me një djalë në një lidhje si ajo. Ajo erdhi në një djalë në një marrëdhënie të rëndë, ju e dini – si, unë isha në depresion. Nuk kisha besim. Vetë-vlerë kaq e ulët.”

Raquel Leviss

Ai shtoi se Leviss “Bërë lëvizjen e parë.”

Sandoval ndau se ai ishte i thyer pasi ajo ndërpreu komunikimin pas qëndrimit të saj në një qendër trajtimi në Arizona. Ai pohoi se ndikimet e jashtme çuan në Leviss’ vendimi për t’u ndarë me të.

Ai tha: “Ashtu si ajo më largoi. Une nuk e di. Unë nuk jam në kokën e saj. Unë mendoj se shumë njerëz që janë në jetën e saj nuk ishin në jetën e saj gjatë gjithë kësaj periudhe kohore. Si, ajo me të vërtetë erdhi në të sajën.”

Ariana Madix

Madix peshoi në dramën “Scandoval” gjatë një paraqitjeje në maj në podcast “Call Her Daddy”. Ylli i Bravo tha se ajo ishte informuar për këtë Sandoval tha Leviss se ata “ishin në një marrëdhënie të hapur” përpara lidhjes së tyre të parë.

Madix tha – “Me sa duket, ai i tha asaj këtë në një moment. Dhe më pas, kur kjo u përmend, ai tha: ‘Absolutisht jo, nuk e kam thënë kurrë këtë.’ Dhe unë thashë, ‘Epo, ju ndoshta duhet ta merrni këtë me të dashurën tuaj të vogël f*****. Sepse është ajo që ia ka thënë këtë dikujt tjetër.”

Tom Sandoval

Në qershor, ylli i “Shahs of Sunset”, Nema Vandfoli shkurtimisht për takimet Leviss, gjatë bisedës me “Rregullat e pompësylli, Scheana Shay, mbi të podcast, “Scheananigans me Scheana Shay”. Ai tha se Leviss i tha atij atë Sandoval pretendoi se marrëdhënia me të cilën ndante Madix ishte e hapur.

Vand deklaroi – “Tom gjoja ishte si, ‘E dini, ne kemi një gjë të hapur. Si, ne mund të lidhemi me kë të duam.’ Dhe unë isha si, ‘Oh ata?’ Rakelës ishte i zgjuar me të. Ajo tha: “Jo, unë mendoj se ai është njësoj si mbjellja e farës”.

Raquel Leviss

Vand shtoi se Leviss tha në atë kohë se ajo nuk ishte e interesuar për një marrëdhënie seksuale me Sandoval.

Ai tha: “Unë isha sikur, ‘Oh, a do ta bënit një gjë të tillë si do ta kishit menduar ndonjëherë?’ Dhe ajo thotë: ‘Jo jo jo nuk do ta bëja kurrë. Ajo thotë: ‘Unë do të lidhem me Ariana megjithatë, unë nuk do të lidhem me Tom.‘”

Raquel Leviss

Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11, premierë më 30 janar, në Bravo.