Tom Sandoval paguan 850 dollarë për t'u bashkuar me të në fundjavën e Super Bowl

Klea

Tom Sandoval paguan 850 dollarë për t’u bashkuar me të në fundjavën e Super Bowl

Rregullat e Vanderpump’ banor i kërkuar, Tom Sandoval, ka një koncert të ri. Së fundmi ai njoftoi se do të presë një ngjarje bamirësie në Las Vegas, Nevada, gjatë Javës Super Bowl. Ngjarja do të mbledhë para për bamirësinë e veteranëve të Las Vegas, Forgotten Not Gone.

Mirë, kjo është e bukur. Derisa të zbuloni se biletat vijnë me një çmim mahnitës: $500 – $850 për person. Duhet të jesh një fans serioz i Sandy për të shpenzuar atë lloj parash vetëm për t’u lidhur me Tomin për disa orë. Po!

Ngjarja, Fred Minnick & Friends’ Big Game Bourbon, do të mbahet të mërkurën, më 7 shkurt në Fondacionin Room Las Vegas. (Prisni, a nuk është Super Bowl të dielën, më 11 shkurt?) Eshtë e panevojshme të thuhet, reagimi i fansave ndaj ngjarjes ka qenë disi mbytës.

Një koktej shumë i shtrenjtë

Ngjarja premton t’i çojë pjesëmarrësit në “katin e 63-të të Hotelit Mandalay Bay … Do të përjetoni pamjen e tij ikonike të Las Vegas Strip … Përzieni dhe përzieni në hapësirat dhe oborrin e bukur të klubit.” Përfshihen një bar i hapur dhe “kafshime gustator”.

“Baniku i famshëm” dhe bashkëpronari i Schwartz dhe Sandy do të organizojnë pritjen e koktejit. Kur ai së fundmi ndau një fletushka në Instagramin e tij, fansat erdhën në Reddit për të shprehur tronditjen e tyre me afishe.

“Ai as nuk po performon,” shkroi një poster. “Ai është thjesht një banakier i ftuar. E kuptoj që gjërat janë vërtet të shtrenjta në Vegas atë fundjavë. Une jetoj ketu. Unë ende nuk po paguaj aq shumë për të parë Tom Sandoval duke më bërë një pije, megjithatë, lol.

“Kaq i pangopur dhe bruto,” postoi një tjetër.

Ndërsa dikush tjetër komentoi: “Oh, definitivisht nuk e prisja 850 dollarë. U gulçova kur mendova se ishte 8,50 dollarë. Bëj atë.”

“Lol. Unë fjalë për fjalë mund të shkoj pa pagesë me një banakier mediokër në rrugë,” tha me shaka një tjetër.

“Ata humbën numrin dhjetor me disa shifra,” bëri shaka dikush tjetër.

Në mbrojtje të Tomit, një burim i tha The US Sun se Sandy nuk ishte i përfshirë në përcaktimin e çmimit të biletës. Duhet të kujtojmë gjithashtu se kjo është e gjitha për bamirësi.

“Çmimet për këtë ngjarje nuk u caktuan apo u vendosën nga Tom,” shpjegoi një zëdhënës. “Fitimet nuk shkojnë në xhepin e tij, pasi kjo është një ngjarje bamirësie për veteranët.”

Mjerisht, me këtë ritëm, ai mund të jetë gjithashtu i vetmi atje.

Vanderpump Rules transmetohet të martën në 8/7c në Bravo.