Tom Sandoval nuk ka mbaruar Rachel 'Raquel' Leviss, ja pse

Klea

Tom Sandoval nuk ka mbaruar Rachel ‘Raquel’ Leviss, ja pse

Lëreni në dorë ngatërrestarit famëkeq të televizionit realitet, Nick Viall, të trazojë tenxheren kur Scandoval më në fund po ftohej. Kohët e fundit, Tom Sandoval u duk se si krimbi (me mustaqe) u kthye në grupin e miqve Vanderpump Rules, me Rachel “Raquel” Leviss ende MPB.

Por bashkë-ylli i tij i Sezonit 2 të Forcave Speciale, Nick, zbuloi se afera mund të mos jetë ende në pasqyrën e pasme të Tomit. Një vit pasi supozohet se filloi, a është ende i fortë (për të cituar Tom Schwartz-in) “magjepsja e të gjitha pasioneve”?

Tom u tregoi të gjithëve fotot e Rachel

Foto Kredia: Pete Dadds/FOX ©2023 FOX Media LLC.

Natyrisht, Scandoval do të vinte në Forcat Speciale, thjesht nuk e dinim se si. Ndërsa Nick derdhej në podkastin e tij, Tom i vuri gjërat në lëvizje duke sjellë foto të tij dhe Rachel deri në Zelandën e Re. Ai theu rregullat për t’i futur fshehurazi, jo ndryshe nga mënyra sesi Rachel vetë u fut në një udhëtim në janar. Tom u sigurua që fotot të ishin tërheqëse dhe ua tregoi të gjithëve.

Është gjithashtu e rëndësishme të theksohet se seritë e konkursit janë filmuar në qershor. Në atë moment, kaloi një muaj nga ndarja e tyre e supozuar dhe Rasheli ishte tashmë në institucionin e shëndetit mendor. Forcat Speciale do të kenë premierë më 25 shtator, disa muaj përpara se të transmetohet sezoni 11 i VPR.

Nick tha gjithashtu se Tom foli shumë për Rachel dhe dukej se me të vërtetë kujdeset ende për të. Midis rrezikimit të të gjithave për të sjellë disa foto, lavdërimit të Rachel dhe këmbënguljes se ai u bashkua me Forcat Speciale për t’u ndëshkuar, a po përpiqet edhe një herë Tom të hedhë bazat për një histori të të dashuruarve të kryqëzuar me yje?

Tom flet vetëm shumë për Rachel

Tom Sandoval, Rachel "Raquel" Leviss
(Foto nga Vivien Killilea/Getty Images për CLD PR / White Fox)

Përveç një ndryshimi të dyshimtë lirik në performancat e tij të kopertinës, Tom nuk ka thënë ende një fjalë të keqe për Rachel. Siç theksoi Lala Kent, ai flet për të ashtu siç guxonte mbi Ariana Madix.

Në intervistat e tij të vazhdueshme me TMZ (të cilat ai padyshim i krijon), Tom gjithmonë bën gërmime ndaj Arianës, duke mbrojtur Rachel dhe duke respektuar privatësinë e saj. Pa çudi, ky model vazhdoi edhe në videon e fundit, ku ai konfirmoi historinë e Nick.

Kërcimet e përfolura të Tomit duken si Rachel

(Foto nga: Ralph Bavaro/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Kur Miami Girl u shfaq në sezonin 3, Kristen Doute vuri në dukje se sa shumë i ngjanin njëri-tjetrit (ato të dy duken gjithashtu si nëna e James Kennedy-t, por kjo është një kuti tjetër me krimba). Në një rast tjetër të historisë që përsëritet, të gjitha rikthimet e fundit të përfolura të Tomit për Rachel kanë një ngjashmëri të jashtëzakonshme me mbretëreshën e bukurisë.

Bashkëylli i së kaluarës dhe i së ardhmes Billie Lee ka të njëjtat sy të gjerë dhe flokë me onde bob. Influencuesja me bazë në Teksas, Karlee Hale e mohoi lidhjen me Tomin, por ajo nuk është bjondja e fundit me sy drenushe me të cilën ai është shoqëruar. A është vetëm lloji i tij i fundit, apo diçka më e ngjashme me Vertigo e Alfred Hitchcock?

Tom ende vesh rrufetë

Tom Sandoval
(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Stili i Tomit është i turpshëm, por ai gjithmonë mendon shumë për të. Të mos harrojmë të nënkuptojmë se ai e tradhtoi Arianën sepse ajo nuk i miratoi pantallonat e tij jeshile me temina. Pra, nuk duket e rastësishme që ai vazhdon të mbajë bizhuteri rrufe.

Për të përmbledhur, gjatë gjithë lidhjes, Tom dhe Rachel mbanin gjerdan të ngjashëm me rrufe. Kjo me sa duket ishte për të nënkuptuar dashurinë e tyre. Dhe po, ata i mbanin ato rreth Arianës. Shikuesit panë se Rachel bleu të sajën në sezonin 10. Mund të ketë nisur si dizajni i preferuar i Tomit, ose logoja e TomTom, por shpejt u bë simboli i tyre. Madje Rasheli i dërgoi një kartolinë me rrufe pasi supozohej se u ndanë.

Teksa filmon sezonin 11, Tom është parë i veshur me gjerdanin e rrufesë dhe një vathë rrufeje. Ky është një djalë që nuk i mungojnë aksesorët për të zgjedhur. Me siguri, nëse ai do të ishte vërtet mbi Rashelin, ai mund të kishte zgjedhur bizhuteri më pak simbolike.

Dhe kishte një shenjë tjetër që ata ende mund të dërgojnë sinjale me pamje koordinuese. Kur Rachel u pa për herë të parë pas disa muajsh, ajo veshi një kapelë që shkruante: “Bëhu njeri i mirë”. Një ditë më vonë, Tom u fotografua me një foto grafike që thoshte: “Ndihem mirë”. Sigurisht që mund të jetë një rastësi, por zgjedhjet sartorale nuk duken kurrë të rastësishme me këta të dy.

Nuk është MO e Tomit

Tom Sandoval, Rachel "Raquel" Leviss
(Foto nga Araya Doheny/Getty Images)

Pas një dekade duke parë Tomin në TV, ndihemi të sigurt duke thënë se ai rrallë i lë gjërat të shkojnë. Ky është një djalë tepër kokëfortë që mban mëri dhe nuk dyshon kurrë se ka të drejtë. Pamundësia për të vazhduar më tej vazhdon në marrëdhëniet e tij. Vetëm shikoni sa herë ai e ktheu Jax-in si mik!

Si me Arianën ashtu edhe me Kristen, ai qëndroi në lidhje për vite me rradhë, edhe pse prej disa kohësh pretendonte se ishte i pakënaqur. Ai gjithmonë bënte justifikime për të shmangur ndarjen. Dhe sot e kësaj dite, ai ka mbetur në të njëjtën shtëpi me Arianën.

Ne dyshojmë se Tom do të ishte i gatshëm ta linte Rakelën aq shpejt, pasi ai synonte qartë që ajo të zinte vendin e Arianës. Ata vazhduan lidhjen për të paktën shtatë muaj dhe Rachel e takoi familjen e tij disa herë. Schwartz madje e krahasoi Rachelin me heroinën, për të kuptuar se sa e fortë ishte varësia e mikut të tij më të mirë ndaj saj.

Ende nuk e dimë nëse romanca ka mbaruar vërtet. Statusi i marrëdhënies së Tom dhe Rachel ishte gjithmonë i errët dhe ndarja e tyre e shpallur nuk i qartësoi gjërat. Sidomos kur Ariana zbuloi se nuk e bleu, sepse Rasheli po i dërgonte akoma letra. Të mos harrojmë se të dy ia dolën të rrinin fshehurazi për muaj të tërë. Ndoshta edhe vite, pasi disa dyshojnë se afera filloi në vitin 2019.