Tom Sandoval merr falje nga Jerry O'Connell pas Scandoval Digs

Klea

Tom Sandoval merr falje nga Jerry O’Connell pas Scandoval Digs

Vizitor i shpeshtë i shikimit Çfarë ndodh drejtpërdrejt Jerry O’Connell ishte mjaft i mendimit për Skandoval. Ndërsa shfaqej në shfaqje në mars 2023, i veshur me një këmishë “Team Ariana”, ai u gris Tom Sandoval. “Tom Sandoval – ai nuk është burrë. Ai është një djalë i vogël dhe këtë bëjnë djemtë e vegjël. Tom Schwartz është një djalë i vogël”, tha Jerry. Asnjë argument këtu.

Tani Sandoval ka podcast-in e tij, me titull qesharak, Të gjithë e duan Tomin. Dhe kur shoku i tij Schwartz ishte një anulim i minutës së fundit, Jerry mori telefonatën. Dhe jo vetëm që është përgjigjur, por ka dalë edhe në emisionin e Sandoval.

Jerry kërkoi falje, por nuk u tërhoq

“Dikush tjetër padyshim nuk u shfaq sepse unë u thirra rreth 90 minuta më parë dhe u shfaqa,” tha Jerry. “Reklama juaj për podcast-in doli dhe unë klikova në tregim. Ajo ka të famshëm në të si Jennifer Lawrence, Adele dhe unë. Ne po themi gjëra shumë të vrazhda për ty dhe mua më erdhi keq të them: “Ti nuk je burrë”.

Ai vazhdoi, “Ishte çmenduri ta shihja këtë sepse u ndjeva menjëherë në siklet. U ndjeva shumë në siklet kur pashë veten duke thënë këtë.” Ai shtoi, “Unë nuk e mbaj veten në atë mënyrë, nuk flas kështu për njerëzit e tjerë publikisht. Ndjeva pendim. Kur ndjej pendim, dua të veproj sipas tij.”

Jerry u ndje, në atë kohë, sikur duhej të përplaste Sandovalin. “Unë isha episodi i parë i drejtpërdrejtë i WWHL pas gjithë asaj që shpërtheu dhe ndjeva se duhej ta trajtoja atë,” shpjegoi ai. “Ndjeva shumë pendim dhe ju dërgova DM në Instagram”.

Por Jerry ende e zbehte paraqitjen e diskutueshme të Sandoval në podkastin e Howie Mandel. “Unë pyeta [Bravo executive producer] Andy Cohen nëse mund të vij dhe ta bëj këtë. Meqë ra fjala, kjo është ajo që duhet të bëni përpara se të bëni podkaste, “tha Jerry. “Ju shkruani Andy Cohen nëse është në rregull dhe unë mora dritën jeshile. Nuk doja të futesha në telashe.”

Kur Sandoval diskutoi lidhjen e tij me Rachel Leviss dhe pasojat e çrregullta, Jerry vazhdimisht e nxiti atë të merrte përgjegjësi. Fat i mirë me atë.