Tom Sandoval i lutet Ariana Madix-it ta 'harrojë' atë

Klea

Tom Sandoval i lutet Ariana Madix-it ta ‘harrojë’ atë

Tom Sandoval ka nxjerrë tasin e tij të lypjes, këtë herë duke pyetur ish-in e tij Ariana Madix për ta “harruar” atë. Mjaft e çuditshme, në të vërtetë duket se është Tom ai që nuk mund të ndalet së hipur mbi palltot e Scandoval, por ai nuk është nga ata që i lejojnë faktet t’i pengojnë. Ariana është shumë e rezervuar dhe e bekuar, duke bërë debutimin e saj në Broadway, për t’u shqetësuar për krimbin. Duhet ta bëjë atë kaq të çmendur se sa shumë sukses po arrin…

Sandoval po fliste gjatë një paraqitjeje në podkastin e Nick Viall, The Viall Files. Ai doli shumë vonë dhe nuk kërkoi falje për humbjen e kohës së të gjithëve. Tani do të ishte e lehtë të desensibilizoheshim për atë se sa shumë egërsi është futur në personalitetin e Tomit, por nuk duhet të harrojmë kurrë se sa tmerrësisht i trajton ai njerëzit.

“Nuk është një pamje e mirë,” tha Tom, i cili akuzoi Arianën se ishte “pak keqdashëse”. A do të mësojë ndonjëherë ky njeri të mbyllë gojën?

Sandoval mbyllet nga Nick Viall

“Unë mendoj se gjëja e saj më e madhe është, si, ndaloni, si, fokusimi – mos përqendroni asnjë energji tek unë,” i tha Tom për Ariana Nick-ut gjatë kohës së tij në podcast. “Më lini pas.” Shpejt për ta kontrolluar atë për komentet e tij, Nick u përgjigj: “Kjo nuk është në të vërtetë për ju që ta thoni.”

“Ajo ka të drejtë për indinjatën e saj. Kur bëhet fjalë për ju”, shtoi Nick. Por Sandoval nuk ishte gati të merrte mesazhin.

Jo, jo, jo, jo. Por, si, 10 muaj më vonë, le të shkojë,” vazhdoi ai. “Vazhdoni, vazhdoni të bëni ju… Vetëm jetoni jetën tuaj, vazhdoni, vazhdoni të bëni, më harroni mua, vazhdoni. Thjesht, nuk është një pamje e mirë. Unë thjesht dua që ajo të vazhdojë. Ti më kupton se ku e kam fjalën?”

Kontrolli tokësor te Major Douchebag. Ndoshta ju jeni ai që duhet “të ecë përpara”.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules transmetohet të martën në 8/7c në Bravo.