Tom Sandoval fshin zgjedhjen e modës së Lala Kent

Klea

Tom Sandoval fshin zgjedhjen e modës së Lala Kent

Tom Sandoval është përtej shëlbimit nëse ai mendon se dikush dëshiron komentin e tij mbi zgjedhjet e modës të bashkë-yllit të tij në Vanderpump Rules. Por burri ka kohë për të mbushur podcast. Megjithatë, është e paqartë se kush saktësisht po akordohet.

Me sa duket, shfaqja e tij Everybody Loves Tom ndjek sezonin aktual të Pump Rules. Dhe Bravolebrity donte të ndante mendimin e tij Lala Kentit Zgjedhja e fundit e veshjes për Emo Nite. Mbajeni veten.

Sandoval mendon se Lala shpesh nuk është “në temë”

Sandoval e quajti veshjen e Lalës në episodin e dytë të ngjarjes së sezonit 11 të VPR si “i humbur shenjë”. Me shumë mundësi, bashkëpronari i Schwartz & Sandy po ndihej i kripur për atë që po ndodhte në episod. Domethënë, një bisedë mes Lalës dhe ish-të dashurës së tij, Ariana Madix, për një festë në shtëpi që Sandoval donte të organizonte për ditëlindjen e tij.

“Duke folur për Lalën, ajo nuk goditi në shenjë në “Emo Nite”. Në veshjen e saj”, tha ai duke qeshur.

“Lala ka pasur një histori të humbur kur bëhet fjalë për veshjet,” shtoi Sandoval. “Më kujtohet festa ime e viteve ’70. Ajo u shfaq si boksiere me mbathje dhe doreza boksiere”.

Tom Schwartz ishte gati për të bërë atë që bën zakonisht. Kjo do të thotë, për të mbrojtur të dashurin e tij dhe për të shmangur disa nga komentet e tij.

“Ajo ende vret,” tha Schwartz. “Është e mrekullueshme.”

I padekuruar, Sandovalit iu desh të dyfishonte kritikat e tij ndaj Lalës. Ai vazhdoi, “Por e kam parë të shfaqet aty ku është veshje kokteji dhe [she’s] në pantallona lëkure dhe një xhaketë lëkure. Dua të them, është thjesht qesharake për mua. Mendova se ajo do të shkonte në një festë me temë Lady Gaga.”

Sipas dinamikës së Tomit, Schwartz përsëri u hodh për të mbrojtur bashkë-yllin që Sandoval po e hidhte në plehra.

Schwarz shtoi se Lala, “disi e bën atë të funksionojë”.

Më në fund, ylli i turpëruar i realitetit televiziv u tërhoq nga komentet e tij. Sandoval pranoi, “Po, është shumë mirë. Ajo duket e mrekullueshme. Thjesht nuk dukej në temë.”

Kapni rregullat e Vanderpump, të martën në 8/7c në Bravo.