Tom Sandoval

Klea

Tom Sandoval e quan Diss-in e ditëlindjes së Raquel Leviss si “të papjekur” dhe “të etur”

Tom Sandoval e quan Diss-in e ditëlindjes së Raquel Leviss si “të papjekur” dhe “të etur”

Tom Sandoval është duke gjetur Rachel Leviss’ diss publik i fundit i papëlqyeshëm.

Rregullat e Vanderpompës ylli shprehu shqetësimin e tij pas Rakelës Leviss bëri zgjedhjen për ta bllokuar atë publikisht në Instagram, duke vënë një vijë të qartë pas lidhjes së tyre të zymtë që zgjati për disa muaj. Kjo lëvizje e guximshme e mediave sociale Rakelës është zhvillimi më i fundit në sagën e tyre të vazhdueshme, një kapitull që Sandoval me sa duket nuk e pa të vinte.

Tom Sandoval

Ndërsa hyri në vitin e saj të 29-të të hënën, ish-mbretëresha e konkursit shfrytëzoi momentin për të njoftuar vendimin e saj për të ndërprerë lidhjet e saj në mediat sociale me të mëparshmen. Rregullat e Vanderpompës kolegu. Gjatë fundjavës, bashkë-ylli kontaktoi përmes një komenti në një postim të palidhur në Instagram, duke ndarë urime të ngrohta dhe duke shprehur një mungesë për miqësinë e saj: “Gëzuar ditëlindjen, Rachel, Unë me të vërtetë shpresoj që të gjeni paqe dhe lumturi. Më mungon mik.”

Tom Sandoval

Menjëherë pas kësaj, Leviss shkoi në Instagram Stories për të shfaqur një pamje të ekranit Sandoval’s bllokuar llogarinë në Instagram. Ajo e zbukuroi imazhin me një ngjitëse rozë të ndezur të stolisur me frazën shpërfillëse me germa të bardha, “OK bye!”

Tom Sandoval

Disa orë më vonë, PEOPLE arritën të kontaktojnë Sandoval ndërsa ai ishte i zënë me promovimin e sezonit të dytë të ardhshëm të “Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë” të Fox.

“Natyrisht, mendoj se është pak e papjekur dhe e imët,” tha ai për historinë e ish-it të tij në Instagram, të cilën ajo e ndau gjashtë muaj pasi lidhja e tyre i dha fund lidhjes së tij nëntëvjeçare me Ariana Madix dhe ndezi skandalin që tronditi fansat e Bravo dhe do të vazhdojë të kanë pasoja në sezonin 11 të VPR. “Të postosh që po bllokon duket paksa e etur.”

Tom Sandoval

Ai shpjegoi për komentin e tij: “Doja t’i dërgoja asaj pak dashuri, ta njoftoja atë ditëlindjen e lumtur, çfarëdo qoftë.”

Sandoval vazhdoi, “Ndjehem keq për të, në një farë mënyre. nuk e kuptoj. Unë mendoj se ajo me të vërtetë po lufton me marrjen e përgjegjësisë për veprimet e saj dhe thjesht dëshiron të tregojë gishtat dhe të zemërohet me të gjithë të tjerët. Ne ishim dy në këtë situatë. Ne të dy u prishëm.”

Tom Sandoval

Tom Sandovallidhja klandestine e të cilit me Leviss-in doli në dritë në mars, vazhdoi të shprehte urimet e tij më të mira për Leviss-in, duke theksuar se kontakti i tij nuk kishte për qëllim të shkaktonte asnjë lloj “negativiteti” ndaj ish-flakës së tij.

Ai shpjegoi, “Unë thjesht doja të isha i mirë dhe të thosha, ‘Hej, shpresoj se po argëtohesh. Shpresoj të jeni mirë.’”

Tom Sandoval

Sandoval zbuloi se ishte shkëmbimi i tyre i parë në një periudhë të konsiderueshme. Ai vuri në dukje, megjithatë, se kishte tentuar të kontaktonte publicistin e saj “shumë herë” gjatë xhirimeve të sezonit të 11-të, një prodhim që ka përfunduar së fundmi.

“[I did] plotësoje atë me atë që po ndodhte dhe çfarë po thuhej dhe me të vërtetë i mbajti ato në heshtje, “tha ai. “Edhe pse nuk po flisja me Rakelës ose Rachele ndjeva se do ta ndihmonte, nëse do të kthehej apo jo, por nuk e di.”

Ai vazhdoi: “Është e dhimbshme. Asnjëherë nuk kemi pasur asnjë lloj mbylljeje. Unë pata një bisedë me të që përfundoi shumë në një mënyrë: ‘Në rregull, mirë, do të flas me ty në ditët në vijim’ dhe kjo ishte ajo.

Raquel Leviss

Rakelësi cili nuk do të shfaqet në sezonin e 11-të të Rregullat e Vanderpompëskohët e fundit ka rrëfyer se ka “shumë” keqardhje, duke pohuar se “do të bënte gjithçka ndryshe” nëse i jepej mundësia për të kthyer kohën pas.

“Unë me të vërtetë dua të pranoj se shumë njerëz po besonin në mua dhe ndihem sikur isha një zhgënjim për ata njerëz,” i tha ajo Bethenny Frankel në podkastin e saj Just B muajin e kaluar. “Unë e di se ka pasur shumë besim që u thye midis miqësive dhe tradhtisë që ndodhi.”

Ajo shtoi, “Unë shikoj prapa në veprimet e mia dhe jam e zhgënjyer gjithashtu nga vetja. Ky nuk është personi që dua të jem. Nuk isha i lumtur. Unë me të vërtetë po lëndoja.”

Rregullat e Vanderpompës mund të transmetohet i plotë në Peacock.