Tom Sandoval duke shpresuar për shëlbim në Sezonin 11 të Rregullave të Pompës

Klea

Tom Sandoval duke shpresuar për shëlbim në Sezonin 11 të Rregullave të Pompës

Tom Sandoval ka pasur mjaft një vit. Të Rregullat e Vanderpompës ylli e filloi vitin 2023 duke gënjyer partneren e tij, palën e tij dhe shumicën e miqve të tij. Tani që po i afrohemi fundit të një sage shpërthyese, Sandoval dëshiron harkun e tij të shpengimit.

Sezoni 10 ishte, deri tani, koha më e suksesshme që ka parë Pump Rules që nga fillimi. Drama e Scandoval çoi në vlerësime të larta dhe nominime për Emmy, pavarësisht përmbajtjes zemërthyese. Sezoni 11 do ta gjejë Tomin duke lëpirë plagët e tij dhe me shpresë të ndryshojë mënyrat e tij, dhe ai është i lumtur që xhirimet kanë përfunduar. Djaloshi i varfër nuk dëshiron të “rijetojë” ndonjë situatë të keqe që ka shkaktuar. Us Weekly ka lugën.

Nuk është më për Tomin

Sandoval e ka pasur kohën e tij në qendër të vëmendjes. Ishte një qendër e vëmendjes e ndyrë e njollosur me mashtrim dhe tradhti, por ai qëndroi i qetë dhe vazhdoi. Tom shkoi në turne me “bandën” e tij dhe dukej se ishte i prirur në epokën e tij të zuzarëve.

Tom hyri në sezonin 11 me bashkë-yjet e tij duke i dhënë atij vështrime të qarta dhe sy anash, nga BravoCon u duk se gjithçka u fal dhe shumica kishin vazhduar. Përveç Ariana Madix, d.m.th. Kur VPR të kthehet në krye të vitit 2024, Tom shpreson se është më pak për Scandoval dhe më shumë për udhëtimin e tij drejt shpëtimit.

“Unë nuk e di se çfarë do të ndodhë,” filloi Tom. “Shpresoj që njerëzit të mund të kujtojnë se kush kam qenë gjatë mbi një dekadë të shfaqjes – kush kam qenë shumicën e kohës.” Sigurisht, le të rishikojmë! Ky është i njëjti burrë egoist që la të dashurën e tij për një udhëtim djemsh në Vegas. Pasi ajo tha konkretisht se kishte nevojë për të pasi babai i saj vdiq. Sandoval është gjithashtu një mashtrues serial, siç dëshmohet nga marrëdhëniet e tij të dokumentuara në emision.

Sandy gjithashtu identifikohet si një ndezës profesionist i gazit. Nuk është kurrë faji i tij, është faji juaj budalla. Oh, ju kujtohet koha kur ai e nxirrte Arianën si biseksuale pa pëlqimin e saj? Unë bëj. Kohët e fundit njerëzit janë ende duke pritur që Tom të pranojë regjistrimin e Rachel Leviss në një moment të pambrojtur pa pëlqimin e saj. Kjo është një shumë e madhe.

Shiko, vetëm për shkak se dikush është bujar me paratë e tij dhe di të paketojë një valixhet nuk do të thotë se ai merr një leje për të qenë një qenie njerëzore e ndyrë. Sandoval tha se kasti është “normalisht në situata të trazuara” dhe Sezoni 11 do të jetë në të njëjtën atmosferë.

“Ne jemi gjithmonë duke bërë të vetmen bisedë që nuk duam të bëjmë me personin me të cilin nuk duam ta bëjmë atë,” shtoi ai. “Është e vështirë të ruash qetësinë… por ti bën më të mirën që mundesh. Më vjen mirë që sezoni ka mbaruar xhirimet, por nuk dua që ai të transmetohet kurrë.” Dikush e thërrasë Tomin një ambulancë wahhhhhh pa nxitim.

Natyrisht, shumica prej nesh e kanë lënë Scandoval në pjesën e pasme. Por edhe nëse e heq atë moment monumental, do të mbetesh me atë që ishte Tom para se të ndodhte. Ndoshta është koha që ai të punojë me atë djalë nëse dëshiron shëlbim.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules do të kthehet në Bravo në janar 2024.