Tom Sandoval dhe e dashura Victoria nuk ndjekin njëri-tjetrin në Insta

Klea

Tom Sandoval dhe e dashura Victoria nuk ndjekin njëri-tjetrin në Insta

PËRDITËSIM: Sandoval dhe Victoria tani kanë ri-follow njëri-tjetrin në Instagram. Çuditërisht, Billie Lee ende nuk i ndjek të dy – dhe ata ia kanë kthyer favorin duke e hequr atë. Raporti origjinal vijon…

Tom Sandoval nuk ka pasur një udhëtim të madh me zonjat. Si fillim, ai dhe Kristen Doute u ndezën në flakë në ditët e mëparshme të Vanderpump Rules. Dhe të gjithë e dimë se çfarë ndodhi me Ariana Madix. Nëse jo, atëherë për të cituar Mean Girls, “A shkon këtu?”

Pas Arianës, Tom filloi të takohej me një modele më të re se ai të quajtur Victoria Lee Robinson. Me Victoria, Tom dukej se ra fort dhe shpejt. Ai madje e quajti atë “varësia e tij”. Megjithatë, pas regjistrimit të fundit të Tomit të Watch What Happens Live with Jax Taylor (mendoj se e gjeta problemin), këta të dy e kanë hequr ndjekjen e njëri-tjetrit, dhe tani, kam kaq shumë pyetje.

Ndoshta WWHL është problemi?

Kur bëhet fjalë për VPR, WWHL është një personazh kryesor. Dua të them, natën që shpërtheu i gjithë historia Scandoval, Scheana Shay dhe Rachel Leviss sapo kishin përfunduar një regjistrim të këtij seriali në New York City. Kur Scheana zbuloi pas xhirimeve, Rachel pohoi se Scheana reagoi ndaj kësaj bombë masive në një mënyrë fizike. Kjo bëri që Rachel të merrte një urdhër ndalimi kundër dashnorit të saj.

Tani, djemtë sapo kishin natën (ose ditën) e xhirimeve, dhe duket se e gjithë drama po ndodh edhe një herë, me ose pa hashtag të Scheana-s. Sa i përket rezultateve përfundimtare, më lejoni ta zbërthej këtë sa më qartë që të mundem, sepse gjithçka lexohet si një shfaqje e shkollës së mesme.

Tom tani ka unfollow si Jax dhe Victoria. Arsyet se pse janë aktualisht të shfrenuara në trurin tim të lodhur. A e mori Victoria Jax'ed? Me siguri jo, apo jo? E DREJTË?

Sa për Victoria, ajo nuk është e ndjekur nga Tom, por ajo ende ndjek grupin e tij, më të mirën e tij Tom Schwartz dhe gjithashtu Billie Lee. Po. Billie Lee është përfshirë, disi, ndoshta, është e çuditshme.

Përveç kësaj, Billie Lee gjithashtu ka unfollow si Tom dhe Victoria. Por Tom ende ndjek Billie.

Ndërkohë, Jax ende ndjek Tom dhe Victoria. Por jo Billie. Unë nuk mendoj se këta të dy ishin ndonjëherë të ngushtë.

Duket sikur do të shikoj WWHL sonte, duke kërkuar shenja grindjeje.

Përfundimi i sezonit 11 të Vanderpump Rules transmetohet të martën, më 7 maj, në ora 8/7c në Bravo.