Tom Sandoval dhe Billie Lee 'Nuk flasin më'

Klea

Tom Sandoval dhe Billie Lee 'Nuk flasin më'

Ylli i Vanderpump Rules Tom Sandoval është i ndarë nga një nga miqtë e paktë të ngushtë që i kishte mbetur. Ish-shoku i dhomës i Tom Schwartz-it dhe FWB Jo Wenberg po thotë se Sandy dhe Billi Lee nuk flasin më me njëri-tjetrin. Me sa duket rënia ka të bëjë me të dashurën e re të Sandoval, Victoria Lee Robinson. Është e mundur që dyshja të mos shkojnë mirë.

Për çfarëdo arsye, Tom dhe Billie nuk po flasin më. Tom dhe Billie kanë qenë të afërt që nga ndarja e tij me Ariana Madix, dhe pasja e një të dashure të re sjell një dinamikë të re. Shpresoj se kjo nuk ka të bëjë fare me xhelozinë. Dhe me shpresë, Sandoval nuk e la Billie Lee si mik vetëm sepse gjeti një dashnor të ri.

U vendos një kufi, por nga Sandoval apo nga Billie Lee?

Në podcastin e Vanderpump Rules Party, Jo zbuloi, “Billie Lee dhe Sandoval nuk po flasin më sepse … vajza duhej të vendoste një kufi.”

“Jam vërtet krenare për të,” vazhdoi Jo. “Duhet shumë për të thënë – dhe nuk do të flas në emër të saj – por do të them këtë: e dua shumë dhe është e vështirë, sepse e di që të gjithë nuk duan [be] Zvicër.”

Megjithëse ajo nuk deklaroi absolutisht se zënka ishte për shkak të të dashurës së re të Sandoval, Jo sugjeroi se “mund të jetë”.

Intervistuesi komentoi: “Epo, e di [Billie] u mor vesh me [Tom’s] e dashura, kështu që nuk bëhet fjalë për këtë.”

“Epo, mund të jetë, por nuk është,” u përgjigj Jo. Hmm. Pak më shumë detaje do të ishin të dobishme, Jo.

Në komentet e postimit, Victoria iu përgjigj pretendimit të Jo se Billie kishte vendosur një kufi. “Billie nuk vendosi një kufi,” shkroi ajo.

Modelja, e cila më parë ishte në lidhje me Leonardo DiCaprio, gjithashtu duartrokiti me një fanse që e quajti atë “Sandoval”.[‘s] E dashura e PR.”

“Patjetër që nuk është një e dashura e publikut”, ka shkruar ajo. “Ne u takuam në kohën tonë përmes mikut tim.”

Kur një komentues tjetër i sugjeroi që ajo të shikonte Pump Rules, Victoria u përgjigj: “Preferoj të mos e shikoj shfaqjen (tv në përgjithësi), por kjo nuk do të thotë se jetoj nën një shkëmb. Padyshim që jam duke u takuar me djalin dhe e di se çfarë po ndodh, dhe zgjedh të jem me dikë që dua.”

Vanderpump Rules tani po transmetohet në Peacock.