Tom Sandoval Bloody and Bruised në trailerin e Forcave Speciale

Klea

Tom Sandoval Bloody and Bruised në trailerin e Forcave Speciale

Ylli i Vanderpump Rules Tom Sandoval ka pasur një 2023 goxha fatkeq deri më tani, por ai mund t’ia hedhë të gjithë fajin vetes. Pasi pati një lidhje të ndyrë me Rachel Leviss pas shpinës së Ariana Madix, ai u bë armiku numër 1 në grup.

Ndërsa zgjedhjet budallaqe të Tomit përfunduan duke fituar Pump Rules një sezon tjetër, ai donte të paguante për krimet e tij kundër natyrës. Ai ka pasur gjithmonë një anë mazokiste të mbuluar me vello, por e çoi atë në lartësi të reja kur iu bashkua shfaqjes së konkurrencës Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë. Falë trailerit të ri, duket se Tom mori dëshirën e tij për dënim.

Faleminderit, zotëri, a mund të kem një tjetër?

Traileri i Sezonit 2 të Forcave Speciale doli dhe shfaqte shumë Tomin të rrahur rëndë. Kjo është një mënyrë për t’i bërë njerëzit të sintonizohen. “I gjithë vendi është i zemëruar me mua,” tha Tom. Pastaj Tom shkon plot Balenciaga dhe thotë: “Kam pasur një lidhje dhe doja të rrahja”. Përpara se dikush të formojë një vijë në të majtë, kjo shfaqje tashmë është regjistruar dhe Tom nuk po kërkon rrahje të mëtejshme në këtë moment.

Prerë në Tom dhe ballin e tij të rruar i fryrë me një fytyrë të gjakosur. Unë nuk mendoj se ai ia doli shumë mirë duke pasur parasysh se ai humbi vetëm rreth një javë xhirime për sezonin 11 të VPR. Fatmirësisht, Tom nuk është i vetëm në udhëtimin e tij drejt dhimbjes. Edhe disa yje të tjerë të realitetit u ofruan për sakrificë. Shikuesit do të shohin Savannah Chrisley, JoJo Siwa, dhe për disa arsye, Jack Osbourne ishte gjithashtu atje.

Një nga yjet e Tomit, Tyler Cameron, pohoi se Tom po ecte përreth duke treguar fotot e Rachel dhe duke vepruar sikur i kishte marrë malli. Ajo e kaloi pjesën më të madhe të kohës deri vonë në një institucion të shëndetit mendor pas transmetimit të ribashkimit. Tom dhe Rachel dyshohet se nuk janë më, dhe ajo e ka unfollow atë në rrjetet sociale. Për më tepër, Rachel nuk po kthehet në Pump Rules, kështu që kasti do të duhet ta bëjë sezonin 11 interesant pa “mbyllje”.

Nëse jeni të interesuar të shihni Sandovalin që t’i hiqet shkëndija, Sezoni 2 i Forcave Speciale do të shfaqet premierë të hënën, më 25 shtator në orën 21:00 ET në Fox.