Tom Sandoval, Billie Lee festojnë Bakery Forced To Shut Down

Klea

Tom Sandoval, Billie Lee festojnë Bakery Forced To Shut Down

Rregullat e Vanderpompës yll Tom Sandoval dhe VPR alum Billi Lee janë në nivel të lartë sheqeri tani me mbylljen e furrës së bukës në Los Angeles, Sweet Lady Jane. Çfarë kanë ata kundër kafshimit të kekut, byrekut dhe karamelit të kripur? Rezulton se ata nuk ishin vetëm të mërzitur për cilësinë e produkteve të tyre të pjekura. Me sa duket furra e bukës u bashkua me skadovalin e të gjithëve dhe Tom dhe Billie nuk ishin shumë të lumtur për këtë.

Pse Tom dhe Billi janë të mërzitur për furrën e bukës?

Sezoni 10 i VPR i nxorri shikuesit nga uji me zbulimin se Tom e tradhtoi partneren e tij Ariana Madix me shoqen e tyre të supozuar më të mirë, Rachel Leviss. Ky lajm u bë një fenomen mbarëkombëtar i njohur si Scandoval. Të gjithë kishin një mendim. Siç doli, kështu bëri edhe furra e bukës Sweet Lady Jane.

Furra filloi të shesë ëmbëlsira “Sandoval’s a gënjeshtar” menjëherë pasi lajmet për lidhjen u publikuan. Torta e tyre e famshme e trefishtë me kokrra të kuqe ishte shfaqur në shumë episode ditëlindjesh Bravo. Megjithatë, ata nuk i dhanë tortës së tyre skandaloze një goditje në qendër të vëmendjes në Bravo.

Me lajmin për mbylljen e furrës së bukës, ishte koha që Billi dhe Tom të kishin një copë ëmbëlsirë të ëmbël. Billie pyeti veten nëse mbyllja e furrës ishte “Karma?” Për të cilën Tom u përgjigj: “Unë kurrë nuk kam pasur një tortë nga @sweetladyjanecakeshop që nuk ishte shumë e tharë. Ndoshta njerëzit filluan ta kapnin?” Oh!

Tom shtoi, “Gjithashtu, të tarifoja $$$ për shitjen e ëmbëlsirave duke përdorur emrin tim në këngë negative (sic) në të, me të vërtetë lëndoi ndjenjat e mia dhe pothuajse më shtyu në skaj. Shpëtim i mirë.” Nëse do të më shanin në një tortë të thatë, do të mërzitesha gjithashtu. Duhet të paktën të shijojë mirë!

Departamenti i marketingut të furrës më pas mori një goditje. Billie iu përgjigj Tomit, “Epo tani e dimë se ata ishin të dëshpëruar për të shitur ëmbëlsira, por padyshim që qasja negative e urrejtjes nuk funksionoi.” Ka më shumë gjasa që torta e mbiçmuar të jetë rënia e tyre, në vend të Skandovalit.

Së shpejti do të dëgjojmë më shumë nga dyshja më e mirë e Tom dhe Billie. Billie do të kthehet në ekranet tona për sezonin 11 të Pump Rules. Dhe ne të gjithë do të presim të shikojmë me tonën tortë kokoshka!

Sezoni 11 i Vanderpump Rules debuton në Bravo më 30 janar në orën 8/7c dhe do të transmetohet në Peacock.