Tom Brady

Klea

Tom Brady thuhet se është pajtuar me lidhjen e Gisele Bündchen me instruktoren Jiu-Jitsu

Tom Brady pajtohet me lidhjen e Gisele Bündchen me instruktoren e Jiu-Jitsu

Tom Brady ka “pranuar” që ish-gruaja e tij, Gisele Bündchen marrëdhënie me Joaquim Valente ka vazhduar për mjaft kohë, sipas një raporti të Daily Mail.

Gisele Bündchen dhe Joaquim Valente

Qendërmbrojtësi i pensionuar i NFL thuhet se po përshtatet me dinamikën e re të familjes pasi mësoi se ish-i i tij ishte “thellësisht i dashuruar” me trajnerin e saj jiu-jitsu, sipas Page Six.

Tom ka qenë në lidhje dhe është për t’u rritur nga marrëdhënia e tij me Xhisiela dhe duke e zhvendosur atë në një vend ku ata mund të bashkë-prindërojnë, “i tha një burim i brendshëm.

Gisele Bündchen dhe Joaquim Valente

Një burim i tha People këtë Bündchen dhe e Valentes Romanca filloi deri në qershor 2023, tetë muaj pasi u finalizua divorci i modeles nga superylli. Bradi46-vjeçari thuhet se nuk po e blen narrativën e ish-it të tij.

“Nëse ajo dëshiron t’i ketë njerëzit të mendojnë se ajo është takuar Joaquim vetëm që nga qershori, kështu qoftë, por ata kanë qenë bashkë më gjatë dhe nuk po ecin ngadalë. Tom e ka pranuar atë”, tha burimi për gazetën.

Insajderi e ka sqaruar këtë Bradi nuk ka problem me Valente dhe dëshiron t’i mbajë gjërat miqësore për hir të fëmijëve të ish-çiftit.

Tom dhe Joaquim nuk janë miq – por Joaquim është rreth fëmijëve të tij, kështu që Tom duhet të gjejë të mirën tek ai dhe beson se ai është një djalë i mirë,” pretendoi këshilltari. “Nëse Joaquim bëhet ndonjëherë një figurë baba për fëmijët e tij, Tom do të jetë në gjendje të përshtatet.”

Gisele Bündchen dhe Joaquim Valente

Romanca bëri bujë javën e kaluar, pasi Bündchen dhe Valente u panë duke u lyer në ditën e Shën Valentinit në Miami.

Bündchen, 43, më parë mohoi thashethemet se ajo dhe instruktori i saj kishin bërë kalimin nga një miqësi në një lidhje romantike. Ajo i adresoi thashethemet në një intervistë me Vanity Fair, vitin e kaluar.

“Ai është mësuesi ynë dhe, më e rëndësishmja, ai është një person që unë e admiroj dhe të cilit i besoj. Është shumë mirë të kesh atë lloj energjie, të kem fëmijët e mi rreth atij lloji energjie, “tha ajo në kopertinën e revistës së marsit 2023.

Ish-ylli i pistës së Victoria’s Secret shtoi: “Unë mendoj se, në këtë pikë, për fat të keq, për shkak se jam i divorcuar, jam i sigurt se ata do të përpiqen të më lidhin me ndonjë gjë… Jam shumë mirënjohës që i di të gjitha [the Valente brothers]sepse jo vetëm që më kanë ndihmuar mua dhe kanë ndihmuar fëmijët e mi, por janë bërë miq të shkëlqyer, dhe Joaquim veçanërisht.”

Bradi është parë me modele, Irina Shaykpor burimet pohojnë se dyshja nuk është në një lidhje ekskluzive.

Gisele Bündchen dhe Joaquim Valente

Vendasja braziliane ka dy fëmijë me ish-mbrojtësin e Tampa Bay Buccaneers, Benjamin, 14 dhe 11 vjeç Vivian.

Bradi gjithashtu ka një djalë 16 vjeç, Jackme ish, Bridget Moynahan.