Tisha Campbell 'i është kërkuar' të bashkohet me RHOBH

Klea

Tisha Campbell 'i është kërkuar' të bashkohet me RHOBH

Amvisat e vërteta të Beverly Hills është disi i njohur për marrjen e aktoreve dhe shndërrimin e tyre në yje të realitetit megavat. Merrni për shembull Lisa Rinna dhe Eileen Davidson. Ose, mund të shikoni Garcelle Beauvais, e cila, pas sezonit të saj të parë si mbajtëse diamanti, rrëmbeu një vend të rregullt si bashkë-prezantuese e The Real dhe një marrëveshje masive librash. Pra, cila aktore ka menduar t'i bashkohet më pas? Epo, ne jemi këtu për t'ju thënë.

Tisha Campbell hodhi poshtë ofertën e mëparshme të RHOBH…

Tisha Campbell, e njohur për paraqitjen në klasiken e fundit të viteve '90, Martin, si dhe për aftësitë e saj LEGJENDARE të të kënduarit, tha për Us Weekly se producentët i kanë kërkuar asaj t'i bashkohet RHOBH në të kaluarën. Megjithatë, koha nuk ishte e duhura.

“… tani nuk është koha. Nuk jam kundër, thjesht nuk është koha”, tha ajo para se të shprehej se e shijon privatësinë e saj.

“Unë nuk jam aq i guximshëm për të ndarë kështu,” tha ajo. “Duhet të jeni të guximshëm.”

Tisha i mbushi me dashuri ish yjeve të realitetit si Tami Roman dhe Cardi B, duke thënë se ajo e admironte aftësinë e tyre për ta përcjellë realitetin televiziv “në një karrierë tjetër”.

“E dashuroj ate. Përshëndetje të mëdha për këdo që e bën këtë.”

“Mund të ketë anët negative. Por mund të ketë edhe avantazhe. Dhe këta të dy janë shembuj të përsosur.”

Aktorja gjithashtu vuri në dukje një nga yjet më të mëdhenj të Bravo, Real Housewives of Atlanta's NeNe Leakes. Në rast se keni harruar, NeNe luajti në shfaqje televizive si Glee dhe The New Normal. RHOA OG u shfaq gjithashtu në Broadway në Çikago dhe Hirushja së bashku me Keke Palmer.

Pavarësisht shqetësimeve të saj, Tisha tha se i pëlqen “një reality show i mirë”. Megjithatë, ajo gjithashtu vuri në dukje se gjërat mund të bëhen jashtëzakonisht të çrregullta. “Ndonjëherë mund të të lërë të ndihesh sikur ‘nuk doja të shihja biznesin e këtyre njerëzve’”, tha ajo. “Ndërsa duke parë një sitcom, ju thjesht po qeshni dhe është një ndjenjë e mirë.”

Transmetoni sezonet e mëparshme të The Real Housewives of Beverly Hills në Peacock.