Kathryn Dennis

Klea

Tirade e dehur e Kathryn Dennis: Akuzon oficerin për ngacmim seksual dhe kërcënon me padi gjatë arrestimit të BDI-së!

Tirade e dehur e Kathryn Dennis: Akuzon oficerin për ngacmim seksual dhe kërcënon me padi gjatë arrestimit të BDI-së!

Kathryn Denis shkoi në një tirade të dehur gjatë arrestimit të BDI-së, duke akuzuar oficeren arrestuese për ngacmim seksual dhe kërcënuar se do të padiste policinë, ndërsa qante për qenin e saj.

Kathryn Denis

Kathryn Denis pati një shkrirje dramatike pasi u arrestua për drejtim mjeti në gjendje të dehur në Karolinën e Jugut të hënën, më 20 maj, me arrestimin e mbushur me lot të kapur në pamjet e kamerave të policisë.

Kathryn Denis

I mëparshmi Sharmi jugor ylli u përfshi në një përplasje me tre makina në Goose Creek, SC, të hënën. Policia ka dalë në vendngjarje dhe ka konstatuar Kathryn ishte e dehur pas timonit, duke vënë re “sytë e saj me shkëlqim” dhe erën e alkoolit në frymën e saj. Si rezultat, ajo u ndëshkua për BDI.

Kathryn Denis

Goose Creek PD publikoi orë të tëra video të kameras që tregon të gjithë Kathryn's arrestimi, duke zbuluar shkallën e gjendjes së saj emocionale gjatë ngjarjes.

Kathryn Denis

Videoja fillon me Kathryn duke mbajtur qenin e saj dhe një çantë të zbukuruar në një makinë patrullimi, ndërsa një oficer policie e mban në hije. Ajo më pas kreu teste të ndryshme të maturisë në terren nën drejtimin e oficerit.

Kathryn Denis

Ishte evidente se Kathryn dështoi në testet, pasi oficeri më pas e prangosi dhe e vendosi në sediljen e pasme të kryqëzorit të policisë.

Kathryn Denis

Më pas erdhi ujësjellësi. Kathryn filloi të qante, duke kërcënuar oficerin dhe duke iu lutur që të mos ia merrte qepin e saj të vogël. Ajo u përfol se si i dinte të gjitha për t'u goditur sepse ish-i i saj është një kriminel, ndërsa foli gjithashtu për kujdesin vetëm për fëmijët e saj.

Kathryn Denis

Siç mund ta dini, Kathryn ishte një shtyllë në Sharmi jugor për tetë sezone përpara se të njoftonte daljen e saj nga shfaqja në 2023.

Por kjo performancë e fundit me policinë është një nga ato që ajo ndoshta do të dëshirojë ta harrojë.

Shtypni luaj më poshtë për të parë.

Më parë, në nëntor 2023, Dennis u përfshi në një incident me vrap në një shkollë fillore, megjithëse ajo nuk u arrestua në atë kohë. Komplikimet e saj ligjore u thelluan gjatë arrestimit të saj në BDI të hënën mbrëma, kur ajo u akuzua gjithashtu për drejtimin e automjetit me një kontejner të hapur, duke intensifikuar më tej ashpërsinë e sfidave të saj aktuale ligjore.

Kathryn Denis

Kathryn ishte përfshirë në një incident të rëndë trafiku kur Ford Bronco e saj 2022 kaloi me shpejtësi një shenjë ndalimi në shkollën fillore Whitesville në Moncks Corner, Karolina e Jugut. Automjeti ka goditur rojen e kalimit të shkollës, duke shkaktuar thyerjen e dorës së zëvendëssherifit 40-vjeçar. Goditja me vrap ndodhi rreth orës 7:30 të mëngjesit, duke i shtuar serisë së çështjeve ligjore me të cilat përballet ylli i realitetit televiziv.