Tinsley Mortimer

Klea

Tinsley Mortimer tregon unazën e fejesës prej 500 mijë dollarësh nga i fejuari i pasur Robert Bovard

Tinsley Mortimer tregon unazën e fejesës prej 500 mijë dollarësh nga i fejuari i pasur Robert Bovard

Tinsley Mortimer ka treguar një unazë fejese të madhe smeraldi dhe diamanti pasi doli në publik me të fejuarin, Robert Bovardjaven e shkuar. Shtëpiake të vërteta të qytetit të Nju Jorkut alum është vendosur të ecë nëpër rresht muajin e ardhshëm.

48-vjeçarja ka postuar një foto ku shfaqet me burrin e saj të ri tre fëmijë në Historinë e saj në Instagram fundjavën e kaluar, duke mbishkrimin e imazhit – “Pushime familjare para ditës së madhe!”

Tinsley Mortimer

Robert Bovard kishte krahun e tij rreth ish-yllit të realitetit në foto dhe fytyrat e tre fëmijëve, duke përfshirë një grup vajzash binjake, ishin të fshehura me emoji. Mbetet e paqartë nëse Robert është babai i tre fëmijëve.

Ish-ylli i Bravo ka postuar gjithashtu një selfie në pasqyrë ku lëkundet me bikini të bardha dhe kapelë bejsbolli, por ishte unaza e saj verbuese që tërhoqi vëmendjen e fansave.

Tinsley Mortimer

CEO i Diamond Pro, Mike Fried, foli për Page Six të mërkurën rreth e Tinsley-t unazë, një smerald “e gjelbër të thellë” i rrethuar nga një “aureolë diamanti”.

“Gjetja e një smeraldi me cilësi të lartë të asaj madhësie nuk është diçka e vogël,” tha ai për median, duke vlerësuar vlerën e pjesës në 500 mijë dollarë.

Ai vazhdoi – “Unaza është një shfaqje mahnitëse e e Tinsley-t stil. Kjo tregon se ajo nuk ka frikë të dalë nga zgjedhjet tradicionale dhe të zgjedhë një stil që rrezaton me karakter dhe ngjyrë.”

Tinsley Mortimer

Edward Klopfer, një gurolog me karat të rrallë, e vlerësoi gurin si “Smerald kolumbian me trajtim të kufizuar”, me vlerë “në veri të 300,000 dollarëve”.

Tinsley Mortimer

Tinsley kishte gjithashtu tre byzylykë dashurie Cartier në foto, një byzylyk Cartier Juste un Clou, një byzylyk tenisi me diamant dhe një byzylyk Van Cleef & Arpels me 5 motive, një pirg me gjasë po aq të kushtueshme sa unaza e saj e re.

Tinsley Mortimer

Insajderët i thanë Page Six këtë Tinsley dhe Robertgruaja e ndjerë e të cilit thuhet se vdiq nga një tumor në tru, do të lidhë kurorë në Palm Beach, Florida më 11 nëntor. Sa kohë çifti u takuan para se të vendosin të lidheshin, mbetet e panjohur.

Tinsley me sa duket e ka shijuar kohën e saj jashtë vëmendjes që kur u largua nga RHONY në 2019, pasi u shfaq në shfaqje për katër sezone.

Tinsley Mortimer

Seriali pasoi e Tinsley-t romancë pa pushim me themeluesin e CouponCabin, Scott Kluth. Të dy u lidhën në një takim blind para kamerave Bravo dhe Tinsley më vonë u largua nga shfaqja për të qenë me të dashurin e saj me bazë në Çikago. Dyshja u fejuan në nëntor 2019, por u ndanë dy vjet më vonë. Tinsley u zhvendos në jug pas ndarjes dhe thuhet se ka jetuar jetën e saj nën radar që atëherë.

Robert Bovard

Tinsley ishte martuar më parë me Robert Livingston “Topper” Mortimer. Më vonë ajo u lidh në mënyrë romantike me Princin Casimir dhe Constantine Maroulis.