Tinsley Mortimer tani është i martuar me Robert Bovard

Klea

Tinsley Mortimer tani është i martuar me Robert Bovard

Real Housewives of New York City alum Tinsley Mortimer surprizoi fansat kur u publikua lajmi se ajo është fejuar sërish. Sipas burimeve, Robert Bovard vendosi një unazë në gishtin e Tinsley-t. Dhe Roberti është thjesht një biznesmen normal, kështu që çifti mund të fluturonte nën radar.

Ky është ndoshta një opsion shumë më i mirë pas ndarjes publike të Tinsley nga i fejuari i atëhershëm, Scott Kluth. Tinsley thuhet se u trondit kur Scott e ndërpreu fejesën e tyre. Ajo madje u largua nga sezoni 12 i RHONY në mënyrë që të mund të zhvendosej në Çikago për të qenë me burrin.

Në tetor, Tinsley ndau një foto në Instagram të Robertit së bashku me tre fëmijë. Fytyrat e fëmijëve u errësuan nga emoji. Tinsley shkroi foton me titull: “Familja e lirë para ditës së madhe!” Në një selfie të veçantë, një shkëmb i madh u pa në gishtin e Tinsley.

Këmbanat e dasmës për Tinsley dhe Robert

US Weekly konfirmoi se Tinsley dhe Robert u martuan të shtunën, më 11 nëntor. Çifti tha “I Do” në Palm Beach, Florida. Duke qenë se Tinsley duket i vendosur ta mbajë këtë marrëdhënie sa më private, ndoshta nuk do të zbulojmë më shumë detaje rreth dasmës. Sigurisht, do të doja të shihja një foto të Tinsley-t me fustanin e saj të nusërisë. Të qenit grua dhe nënë ishte gjithçka që Tinsley dëshironte ndonjëherë.

Por kjo nuk ishte shëtitja e parë e Tinsley në korridor. Ajo dhe Robert Livingston “Topper” Mortimer u martuan në vitin 2002. Ata ishin të martuar për tetë vjet.

Dhe duket sikur asnjë nga ish-bashkë yjet e Tinsley-t RHONY nuk mori një ftesë. Fakti që ftesa e Dorinda Medley humbi me postë ishte e pritshme. Ajo e përndiqte në mënyrë të pamëshirshme Tinsley për lidhjen me ëndrrën e mëmësisë së Scott dhe Tinsley. Komenti i gjelit të detit ishte mizor.

Por u përjashtuan edhe Luann de Lesseps dhe Sonja Morgan. Ndërkohë, e gjora Kelly Killoren Bensimon, e cila e njeh Tinsley-n për më shumë se 25 vjet, nuk ishte në dijeni që Tinsley ishte fejuar.

Duket sikur Tinsley po bën një shkëputje të pastër me Bravo. Urime, Tinsley dhe Robert!