Tinsley Mortimer In Talks With Bravo To Join

Klea

Tinsley Mortimer fejohet me një burrë të pasur me tre fëmijë

Tinsley Mortimer ka një burrë të ri në jetën e saj pothuajse dy vjet pas ndarjes nga ish i fejuari, Scott Kluth.

Shtëpiake të vërteta të qytetit të Nju Jorkut Alum postoi foton e saj së bashku me një burrë misterioz dhe tre fëmijë në Story-n e saj në Instagram gjatë fundjavës, duke mbishkrimin e imazhit – “Pushime familjare para ditës së madhe!” Ajo nuk sqaroi se çfarë po i referohej në lidhje me “ditën e madhe” të ardhshme.

Tinsley Mortimer

48-vjeçarja kishte një këmishë shambray dhe një fund të zbukuruar në foton familjare. Interesi i saj i ri i dashurisë, të cilin ajo ende nuk e ka identifikuar publikisht, e kishte krahun rreth saj për foton e lezetshme. Fytyrat e tre fëmijëve, duke përfshirë një grup vajzash binjake, ishin të fshehura me emoji.

Tinsley Mortimer

Ish-ylli i Bravo postoi gjithashtu një selfie në pasqyrë që lëkundet me bikini të bardha dhe kapelë bejsbolli, por ishte unaza e saj e madhe prej safiri e rrethuar me diamante që tërhoqi vëmendjen e fansave.

Leah McSweeney

Tinsley daton themeluesin e CouponCabin dhe fiket për disa vite, më pas Bashkëylli i RHONY, Carole Radziwill, i prezantoi ata në një takim blind. Çifti u fejua në nëntor 2019 dhe Tinsley la serinë Bravo për të lëvizur Skot në Çikago. Dyshja u ndanë dy vjet më vonë.

“Pas katërmbëdhjetë muajsh fejesë, Tinsley dhe unë i kam dhënë fund lidhjes sonë dhe kemi jetuar të pavarur muajt e fundit.” Skot tha People në një deklaratë. “Ky ishte një vendim tepër i vështirë, por është ai që besoj se është më i miri për të dy ne. Unë gjithmonë do të kujdesem për Tinsleydhe i uroj sinqerisht lumturi dhe suksese në gjithçka që do të bëjë në të ardhmen.”

“Ndërsa e kuptoj se ky lajm do të jetë me interes për shumë njerëz, kërkoj privatësi dhe mirëkuptim gjatë kësaj kohe ndërsa vazhdoj të punoj për rikuperimin emocional nga fundi i marrëdhënies sonë,” përfundoi ai.

Tinsley Mortimer

Tinsley u ndje “i verbër” dhe “i shkatërruar” nga ndarja, sipas një burimi të brendshëm.

Tinsley ndjehet sikur humbi katër vjet të jetës së saj Skot”, tha një burim për gazetën, por një burim i dytë vuri në dukje se dyshja nuk e kishin “parë njëri-tjetrin që nga fillimi i janarit” dhe nuk e kaluan ditën e Shën Valentinit së bashku.

Tinsley Mortimer

Një mik i e Tinsley-t i tha Page Six në atë kohë se Skot kishte “torturuar” yllin e realitetit.

“Ai e torturoi atë. Për vite të tëra ai ndahej me të, kthehej sërish bashkë me të dhe ndahej sërish me të”, një prej tyre e Tinsley-t pohuan miqtë. “Por kur ai i propozoi, ajo besoi se ai donte të thoshte këtë. Ajo la karrierën e saj, la jetesën, la shtëpinë e saj dhe befas ai u kthye përsëri në truket e tij të vjetra dhe e anuloi fejesën.”

Snitch shtoi – “Ai ka një frikë nga angazhimi. Ai kurrë nuk e kishte në mendje të ndiqte premtimin e tij për t’u martuar me të. Dhe ai përdori famën e saj për të promovuar kompaninë e tij të kuponit.”

Tinsley Mortimer

Tinsley ishte martuar më parë me Robert Livingston “Topper” Mortimer. Më vonë ajo u lidh në mënyrë romantike me Princin Casimir dhe Constantine Maroulis.