Times Ariana Madix Shaded Tom Sandoval

Klea

Times Ariana Madix Shaded Tom Sandoval

Bën Ariana Madix e Rregullat e Vanderpompës ka të drejtë t’i bëjë hije ishit të saj, Tom Sandoval? Absolutisht. Në episodin e fundit tronditës, Tom më në fund u qartësua për lidhjen e tij me Rachel “Raquel” Leviss. Megjithatë, Ariana e la të gjithë zemërimin e saj kur vendosi të shtrihej në të në ribashkimin Bravo. Kush mund të fajësonte ish-banakierin, veçanërisht pasi dukej se Tom kishte pak ose aspak pendim për veprimet e tij?

Shikuesit dhe aktorët mbetën të habitur kur në mars u publikua lajmi se Tom kishte pasur një lidhje prej muajsh me Rachel. I gjithë sezoni i 10-të tregoi se Ariana do të godiste për ish mbretëreshën e bukurisë dhe duke mbrojtur karakterin e saj. Se si dy njerëz mund të mashtronin dikë që pretendonin se e donin ishte përtej kuptimit. Megjithatë, Ariana nuk po zhytet në hije dhe përkundrazi po merr disa gërmime vetë.

Ariana është në epokën e “Përmirësimit”.

Ish banakieri i SUR dhe Villa Blanca nuk është ulur në shtëpi duke u përkulur. Në vend të kësaj, ajo po përqafon gjithçka që jeta do t’i hedhë, duke përfshirë sipërmarrjet e reja të biznesit. Në një reklamë të re për T-Mobile, Ariana thotë se po e pëlqen “lirinë” e saj të re dhe bën shaka se është në “epokën e saj të përmirësimit” pasi tregon se shumë mund të ndodhin në tre vjet.

Pothuajse duke konfirmuar se Tom nuk po e lejon atë të filmojë reklama në shtëpinë e tyre të përbashkët në Valley Village, Ariana hap skenën e saj në një kuzhinë të re duke u thënë fansave: “Telefoni im ka rënë në grep kohët e fundit. Pyes veten pse.” Mbështetësit e Ariana-s nxituan në seksionin e komenteve me një shkrim, “Kujdes kompani: Do të më pëlqejë çdo gjë që kjo grua miraton.” Është e qartë se edhe pse Ariana u mashtrua, ajo po qesh e lumtur deri në bankë.

Ariana hijeshon thonjtë e bardhë të Tomit

Sikur reklama e parë të mos ishte mjaft e ëmbël, Ariana publikoi një reklamë me Duracell pak para se të shfaqej premierë pjesa e fundit e sezonit 10 të Vanderpump Rules. Në reklamë, Ariana u ul përpara një tasi me bateri Duracell, duke vënë në dukje se ajo kishte “mbaruar me çdo gjë elementare”. Në një lëvizje të errët, por të lavdishme, Ariana mori një shishe me manikyr të bardhë mbi tavolinë dhe e hodhi anash. Lëvizja ishte padyshim një shenjë e dashurisë së Tomit për thonjtë e bardhë.

Reklama e baterisë kishte një gërmim tjetër, siç tha Ariana, “Unë blej bateritë e mia tani dhe preferoj Duracell”. Gjatë finales së sezonit, Tom Sandoval u filmua duke i treguar shokut të tij, Tom Schwartz, për problemet e tij me Arianën, ku ai thoshte: “Ashtu si Ariana, kur është hera e fundit që keni shkuar në dyqan dhe keni blerë peshqirë letre dhe letër higjienike? Ka stilolapsa në sirtar, ka bateri në sirtar sepse unë e bëj këtë. Ju nuk dilni nga rruga juaj për të bërë gjëra për mua.” Mos u shqetëso tani, Tom… duket se Ariana mund të mbulohet për gjithë jetën.

Ariana del nga dollapi

(Foto nga: Sara Mally/PEACOCK nëpërmjet Getty Images)

Gjatë së njëjtës reklamë, Ariana u filmua duke dalë nga dollapi i kuzhinës, duke thënë të zgjidhni kujt mund t’i besoni. Ky gërmim mund të jetë një përmendje e kohës kur Tom e tregoi Arianën si biseksuale në televizionin kombëtar për t’u ndjerë i qetë para miqve të tij. Dollapi gjithashtu ishte i mbushur deri në buzë me letër higjienike. Në një deklaratë të mprehtë përmbyllëse, Ariana siguroi që Tom të merrte sugjerimet e saj, duke u thënë kamerave: “Duracell është i garantuar të zgjasë 12 vjet – kjo është shumë më mirë se 10”.

Tom do të jetë i përhumbur nga bluzat përgjithmonë

Tom Sandoval
(Foto: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Pothuajse çdo pjesë e Vanderpump Reunion ishte e vështirë për t’u parë, por komentet e pasigurta të Tomit rrezatuan në të gjithë Amerikën. Ndërsa Tom po pyetej për pabesinë e tij, ai pretendoi se nuk flinte me askënd tjetër ndërsa lidhej me Rachel. Megjithatë, Ariana u kundërpërgjigj shpejt, duke i thënë grupit: “E dini se me kë ka fjetur pasi ai dhe Raquel filluan të flinin bashkë? Unë.”

Tom u përgjigj: “Po, ajo e mbajti bluzën e saj. Ishte vërtet nxehtë.” Deklarata ka qenë e tmerrshme dhe ka lënë shumë fansa të ndjejnë keqardhje për Arianën. Por bjondja nuk u inatos, por madje. Menjëherë pas përfundimit të ribashkimit, Ariana vendosi të shesë një bluzë në faqen e internetit Something About Her, e cila përmbante një version vizatimor të saj. Imazhi ndau një djathë të pjekur në skarë me fjalët “Fu*k Me in This Shirt”. Në atë kohë, fansat mund ta blinin veshjen për 34,99 dollarë.