Tifozët fajësojnë Dan Gheesling për rënien e tradhtarëve të Phaedra Parks

Klea

Tifozët fajësojnë Dan Gheesling për rënien e tradhtarëve të Phaedra Parks

Phaedra Parks’ mbretërojnë në sezonin 2 të Tradhtarët ka marrë fund dhe fansat janë të shkatërruar nga dëbimi i saj. Ylli i Real Housewives of Atlanta luajti një lojë epike, duke shmangur tre ceremoni dëbimi duke përdorur gjuhën e saj të mprehtë, personalitetin e mprehtë dhe çantën e shpinës plot zhargon ligjor për të zhvendosur fokusin në objektiva të tjerë.

Ajo i mposhti Peter Weber-in dhe Parvati Shallow-in, të cilët të dy u përpoqën të largonin të sapolindurin “Married to Medicine” nga kështjella e Alan Cumming. Por ishte Dan Gheesling Lojë e çrregullt në një episod të mëparshëm që me të vërtetë i prishi gjërat.

Dhe anëtarët e Bravoverse nuk po përmbahen.

Tifozët lavdërojnë lojën e Phaedra-s dhe godasin Danin

Meqenëse Dan supozoi se ai ishte lojtari më i zgjuar në kështjellë, ai kurrë nuk mendoi se ideja e humbjes nga një veteran i Real Housewives do të ishte një mundësi. Dhe edhe pse mungesa e përulësisë çoi në dëbimin e tij, ai vendosi një objektiv të kuq të ndezur ndaj bashkëpunëtorit të tij.

Le të jemi të sinqertë – nëse ai do të kishte shkuar për Parvati siç kishte planifikuar të bënte pjesa tjetër e kastit, ai dhe Phaedra mund të shkonin në finale javën e ardhshme për të ndarë çmimin e madh.

Pra, tani që identiteti i Fedrës është zbuluar, çfarë kanë thënë disa nga fansat për të?

“Nuk do ta fal kurrë Dan Gheesling që e hodhi Fedrën nën autobus dhe ia prishi lojën e tradhtarëve! Një humbës i rëndë”, një ka shkruar përdoruesi në X, i njohur më parë si Twitter.

“Njerëz që përpiqen të rishkruajnë historinë”, një përdorues tjetër postuar. “Askush nuk po shkonte pas Fedrës deri në DAN [redacted] gomari u bë një humbës i dhimbshëm dhe e largoi atë. E gjithë arsyeja e Trishelle për t’u rrotulluar ishte sepse ajo e dinte që Dani po përpiqej t’u hidhte atyre një kockë për të shpëtuar veten. Të lutem, bëhu kaq fr.”

Një përdorues tjetër ka shkruar, “Tradhtari më përrallor, më besnik që ka qenë ndonjëherë në emision! Fedra është e artë televizive dhe unë u dashurova përsëri me të duke e parë në këtë shfaqje.”

Transmetoni episodet e reja të The Traitors on Peacock të enjteve.