Monica Garcia

Klea

Tifozët e ‘RHOSLC’ kërkojnë që Monica Garcia të marrë një tjetër sezon pas finales së Blockbuster!

Tifozët e ‘RHOSLC’ kërkojnë që Monica Garcia të marrë një tjetër sezon pas finales së Blockbuster!

Monica Garcia u demaskua si një troll i njohur në internet në Amvise të vërteta të Solt Lake City finalja, dhe shumë fansa duartrokitën të riun e kastit për shpëtimin e një sezoni të dobët.

Monica Garcia

Shikuesit shkuan në mediat sociale për të vlerësuar shokun e fundit pas shikimit Heather Gay përballen Monika për aktivitetin e saj të fshehtë në rrjetet sociale, gjatë një udhëtimi të aktorëve në Bermuda.

Heather tha kamerave se llogaria e Reality Von Tease u krijua mbi tre vjet më parë.

Monica Garcia

Ajo shpjegoi: “Ajo u zgjerua shpejt për të na mashtruar të gjithëve. Unë, Whitney, Meredith, Lisa. Këto ishin vrasje karakteresh. Ata mund të mos e kenë krijuar këtë përmbajtje, por u siguruan që të ripostonin çdo gjë të urryer që mund të gjenin tek ne.”

Ylli i realitetit shtoi – “Por, ne kurrë nuk e dinim se kush ishte.”

Monica Garcia

Heather zbuloi se e zbuloi të vërtetën pas stilistit të saj të flokëve, një shok i ngushtë i saj e Monikës“kishte një krizë ndërgjegjeje dhe u pastrua” për personazhin e tastierës së mikut të tyre të përbashkët.

“Brenda pak minutash, telefoni im u përmbyt me pamje nga ekrani, mesazhe me tekst, regjistrime audio, video, foto, DM. Vëllimet e provave që ekspozojnë Monika”, shpjegoi ajo. “Isha i shkatërruar.”

Heather Gay

Fansat vërshuan platformat e mediave sociale për të reaguar ndaj nofullave pas shikimit Heather ekspozoni anëtarin më të ri të kastit RHOSLC.

Shumë shikues shkuan direkt te burimi për t’u hapur e Monikës Faqja në Instagram. Shumë vunë në dukje pretendimin e yllit të shkatërruar të Bravo se ajo krijoi llogarinë për të hequr alumin RHOSLC të burgosur që nga ajo kohë, Jen Shah.

Jen Shah

Reagimi i fansave ishte i përzier, por shumë e vlerësuan Monika për të erëzuar sezonin.

Një fans theksoi – “Sa qesharake sa Xhen bëri 1000% më keq dhe asnjëri prej tyre nuk iu kundërvu kurrë por Monika ka një llogari troll për t’u hequr Xhen dhe ata çmenden fare pas saj?!?!! Monika, ju mbajtët këtë sezon!!! Ishte shumë e mërzitshme para jush, faleminderit!!”

Një tjetër shkroi – “LEGJENDA!!!!!”

Monica Garcia

Një shikues shtoi – “Ovacion në këmbë. Sezoni i parë ikonik. Asnjë shënim. E mbajtur këtë sezon në shpinë, duke u dukur pa të meta. Ne nuk kemi zgjidhje tjetër veç Stanit.”

Fansat folën gjithashtu në X për një episod final të “Housewives” për librat e rekordeve.

Një fans shkroi: “Jepini këtij emisioni një Emmy të mallkuar sepse kjo është GJITHÇKA.. nga muzika e Survivor deri te Monika duke qenë një truri i mallkuar pas trollimit të këtyre vajzave për vite me radhë. WOW THJESHT WOW.”

Monica Garcia

Një tjetër shkroi në Twitter: “Ngrini dorën nëse beson Monika Absolutisht e ringjalli shfaqjen, dhe pa të, do të kishte qenë një tjetër dështim i sezonit dhe ajo duhet të kthehet për t’u marrë me pasojat.”

Një e treta shtoi – “dëshirë monica ikur sezonin e ardhshëm do të thotë që ju dëshironi një sezon tjetër të shqopës që flet për librin e saj, Meredith për vaskat e nxehtë, Lisa duke ngrënë ushqim të shpejtë, udhëtimin e Whitney-t dhe çdo gjë që angie bën idk.”

Monica Garcia

Një shikues i argëtuar tha – “lmfao Monika shkoi nga llogaria e trollit, në amvise, në karrigen e parë në ribashkim. Ajo është me të vërtetë mbretëresha.”

Monica Garcia

e Monikës Popullariteti në dukje mund të paraqesë një sfidë ndërsa Bravo kast për Sezonin 5, pasi duket e pamundur që OGs, Heather Gay, Meredith Marks, Lisa Barlow dhe Whitney Rose do të ishte në bord për kthimin e saj.

Monica Garcia

Amvise të vërteta të Solt Lake City ribashkimi fillon të martën në 20:00 ET në Bravo.