Tifozët e RHOBH mendojnë se skena 'Blima' e kristalit u ndërpre

Klea

Tifozët e RHOBH mendojnë se skena ‘Blima’ e kristalit u ndërpre

Është Kristal Kung Minkoff duke u modifikuar nga sezoni 13 i Amvisat e vërteta të Beverly Hills? Disa shikues duket se mendojnë kështu, dhe një pjesë e vogël e fansave të saj po godasin butonin e panikut.

Pas episodit të fundit të RHOBH, një fans vuri në dukje se si një moment kyç nga traileri i sezonit që tregonte Crystal duke bërtitur gjatë një takimi me pjesën tjetër të kastit, në dukje u modifikua nga shfaqja. Në trailer, Crystal bërtiti: “Ky grup dëshiron që unë të bërtas gjatë gjithë kohës!”

Mirëpo, këtë darkë sapo e pamë në emision dhe ky moment nuk u gjend askund. Cfare ndodhi?

A është RHOBH duke prerë kristalin?

Edhe pse episodi i fundit përfundoi me “Për të vazhduar”, fansat mendojnë se momenti i ulëritës së Crystal u shkëput plotësisht nga shfaqja, sepse nëse shikoni me kujdes, mund të shihni qartë fijet kafe të Dorit Kemsley në kornizë. Ne e dimë se Dorit e la darkën tashmë, kështu që nëse ajo nuk bën një kthesë dhe nuk kthehet në darkë javën e ardhshme, mund të supozojmë se kjo skenë ka përfunduar në dyshemenë e dhomës së prerjes.

Crystal rrallë e ngre zërin e saj në këtë shfaqje, kështu që ky moment u duk si një shquar kur pamë fillimisht trailerin. Të gjithë donin të shihnin Crystal të rrëmujshëm, por tani duket sikur Bravo mund të na e heqë këtë. Sa turp.

Sigurisht, kjo nuk është hera e parë që ekrani i Crystal vihet në dyshim. Që nga premiera e sezonit 13, ajo është ndjerë si një personazh në sfond. Historia e saj ka qenë minimale. Pra, nëse ajo do të largohet nga ky sezon, çfarë do të thotë kjo për të ardhmen e saj në RHOBH?

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills kthehet në Bravo, të mërkurën, 3 janar 2024 në orën 8/7c.