Tifozët e RHOBH lavdërojnë Dorit Kemsley pas heqjes së Erika Jayne

Klea

Tifozët e RHOBH lavdërojnë Dorit Kemsley pas heqjes së Erika Jayne

Amvise të vërteta të Beverly Hills Premiera e sezonit 13 erdhi e nxehtë me një dramë menjëherë në mes Erika Jayne dhe Dorit Kemsley. Natyrisht, fansat që ishin në hap me kastin e dinin se kjo po vinte.

Dorit dhe Erika gjetën gjak të keq mes tyre që nga BravoCon vitin e kaluar. Erika u pyet se cili çift Bravo mendonte se do të ishte i radhës që do të ndahej. Fillimisht, Erika nuk donte t’i përgjigjej pyetjes – një pretendim që ajo e përsëriti disa herë. Në fund, megjithatë, ajo doli në skenë dhe iu përgjigj Dorit dhe burrit të saj PK Kemsley.

Ashtu siç pritej, Dorit u përball me Erikën për përgjigjen e saj para kamerave. Erika tha se ndihej keq duke pasur parasysh se nuk e dinte që Dorit dhe PK kishin vërtet probleme. Megjithatë, Erika nuk kërkoi falje, përkundrazi u përpoq të arsyetonte përgjigjen e saj duke thënë se ishte “një showman”. Dorit nuk e vlerësoi këtë.

Përshtypja e Dorit për Erikën është e denjë për çmime

Në një rrëfim, Dorit imitoi dhe përplasi Erikën, duke thënë: “Ngritja në këmbë, shkuarja në skenën qendrore, përcjellja e linjës, dhe më pas rrokullisja e flokëve, kthimi dhe ndierja shumë mirë me veten – ky nuk është një showman. Kjo është një kurvë.” Kur klipi u fut në Twitter falë @facesbybravo, fansat u përgjigjën me duartrokitje.

Një fans e lavdëroi Doritin duke shkruar, “Kam frikë, një pretendent për Emmy”, me posterin origjinal duke iu përgjigjur: “Ajo do të jetë shtëpiakeja e parë që do të marrë [an] EGOT.” Një përdorues tjetër shkroi, “Rreshti i saj më i mirë në disa vite!” Shumë përgjigje përsëritën ndjenjën se Dorit po rimerrte një energji që e kishte humbur shumë kohë më parë.

Shumë përdorues kanë vënë në pah edhe mimikën e saj për Erika-n. “Më ka dërguar përshtypja e saj nga Erika”, shkroi një përdorues. Një tjetër tha: “Zëri i saj kur tha ‘dorëzimi i linjës’ më nxori të pastër jashtë!??? Dorit ishte padyshim në çantën e saj për këtë rrëfim. Jepini asaj të gjitha çmimet!” Nëse Dorit e mban këtë energji, ajo mund të jetë hiti i fjetur i sezonit 13 të RHOBH.

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 vazhdon të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.