Tifozët e Bravo kërkonin amvise nga Bregu Perëndimor në WWHL Special

Klea

Tifozët e Bravo kërkonin amvise nga Bregu Perëndimor në WWHL Special

Me rastin e 15 vjetorit të Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt u rrotullua, mikpritësi Andy Cohen donte të festonte me stil. Ai mblodhi disa të preferuarat e klubit, së bashku me prindërit e tij, Evelyn Cohen dhe Lou Cohen, të cilët drejtonin barin. Por ndërsa kishte një dramë, mirësjellje të treshes problematike të Jeff Lewis, Teresa Giudice dhe Sonja Morgan, disa fansa thirrën një grup që ishte MPB. A humbën ftesat e Shtëpisë Reale të Bregut Perëndimor në WWHL?

Ku ishin zonjat nga RHOBH dhe RHOC në WWHL?

Llogaria e fansave në Instagram Bravo.then.vs.now vuri në dukje ekskluzivitetet e munguara. “Si çudi, asnjë nga amvisat e Cali nuk ishte personalisht për WWHL 15th përvjetorin”, thuhet në postim. “Vetëm duke thënë se jam i befasuar Kyle [Richards]Tamra [Judge], kushdo që nuk ishte aty personalisht nga OC ose BH. Nuk po përpiqem të nis një teori konspirative, por vetëm një vëzhgim”, shkruhej në mbishkrim.

Epo, fansat filluan të ndajnë mendimet e tyre në komente. “Orange County patjetër duhet të kishte qenë atje vetëm me Kyle dhe/ose LVP [Lisa Vanderpump]”, ka shkruar një përdorues. Një tjetër ndjekës komentoi, “Dakord nuk dukej si e zakonshme @bravowwhl e mrekullueshme, gjatë festës së lartë? Një atmosferë shumë e ndryshme dhe pothuajse asnjë përfaqësim … askush nga Miami, BH apo SLC?” Një fans i tretë shkroi, “Vicki [Gunvalson] duhej të ishte aty!” Më në fund, një përdorues shkroi, “Kjo ishte AF e rastësishme”.

Por kishte ende një dramë në kamera, dhe lidhja ishte Jeff. Tereza e urdhëroi të tregonte në kamera pse i kërkoi falje në prapaskenë. Çfarë bëri Jeff? Ai kreu mëkatin e fundit. I pyetur më parë se kë do të gjuante mes Terezës dhe kunatës së saj, Melissa Gorga, ai zgjodhi Terezën. Jo pikërisht përgjigja që dëshironte Tereza. Pastaj ishte radha e Jeff-it të bëhej i çrregullt kur ai thirri një Sonjë të çuditshme për të qenë “luftëtare”, “i vrazhdë” dhe “mosrespektuese”.

Duket e çuditshme që Kyle dhe Tamra nuk ishin të ftuar. Kasti i Real Housewives of Beverly Hills mund të mos ketë qenë i pranishëm sepse shfaqja thuhet se po xhirohet, megjithëse Real Housewives of Orange County ka përfunduar. Ndoshta Andi do të hedhë pak dritë mbi këtë mister së shpejti.