Tiffany Pollard 'Duhej t'i kujtonte' Omarosa 'Kush është HBIC'

Klea

Tiffany Pollard ‘Duhej t’i kujtonte’ Omarosa ‘Kush është HBIC’

Na ndajnë vetëm pak ditë nga premiera e serialit Shtëpia e zuzarëve, që padyshim do të jetë një shfaqje shpërthyese. Në mesin e 10 konkurrentëve që jetojnë së bashku në shtëpi, tashmë kanë rënë në sy dy: Flavor of Love’s Tiffany “New York” Pollard dhe Omarosa Manigault Newman i cili konkurroi në The Apprentice dhe më vonë u bë ndihmës i ish-presidentit Donald Trump.

Të dy dolën në skenë në fillim të viteve 2000 dhe u shfaqën si dy nga personalitetet më të fyer në historinë e realitetit televiziv të konkurrencës. Edhe pse ata kanë këtë të përbashkët, ata definitivisht nuk krijuan një miqësi gjatë kohës së xhirimeve të House of Villains.

Siç e dimë, Tiffany nuk mund t’i grisë kurrë fjalët. Heqja e saj e fundit e Brooke “Pumkin” Thompson është vetëm një shembull. Ajo solli të njëjtën energji kur foli me TooFab se duhej të rrëzonte Omarosa-n disa kunja.

Fërkimi mes Tiffany dhe Omarosa është theksuar në trailerin e shfaqjes

Është e qartë nga traileri se ne do të shohim Tiffany dhe Omarosa duke e bërë atë të vështirë. Tiffany sulmon verbalisht Omarosa-n në një mënyrë të egër, përshkruese me mjeshtëri që vetëm “New York” mund ta bënte. Ajo i referohet Omarosa-s si një “republikan gjigant, rrëqethës”.

Wow, asgjë e paqartë se si ata kaluan këtu!

Tiffany mendoi se duhej t’i kujtonte Omarosa-s se kush është “HBIC”.

Është e paqartë se çfarë bëri ose tha Omarosa që e largoi Tiffany-n. Çfarëdo që të ishte, Tiffany ndau se ajo nuk po e kishte atë. Ajo ndjeu se duhej të vinte Omarosa në vendin e saj duke i kujtuar se kush është HBIC i vërtetë. Kjo është “kurvë e kokës përgjegjëse”.

“Kur je në ato momente, duhet të godasësh kur hekuri është i nxehtë. Ju jeni fjalë për fjalë në bllokun e prerjes, do t’ju duhet t’i vendosni të gjitha në linjë dhe kjo është ajo që bëra.”

“Pak shumë, thjesht e njoftova se si ndihesha. Ajo po më testonte dhe më provonte në këtë moment dhe unë thjesht duhej t’i kujtoja asaj se kush është HBIC dhe ajo erdhi për mua. Unë kurrë nuk do të filloj asgjë, unë jam vetëm një përfundues.”

Me këto dy fuqi në shfaqje, është pothuajse e lehtë të harrosh se ka tetë zuzar të tjerë famëkeq të gatshëm dhe të gatshëm të sillen më keq për mundësinë për të fituar 200,000 dollarë. House of Villains premierë në E! dhe Bravo të enjten, 12 tetor në orën 22:00 ET/PT.