Tiffany Pollard diskuton për ta bërë Jax Taylor të qajë

Klea

Tiffany Pollard diskuton për ta bërë Jax Taylor të qajë

Tiffany “New York” Pollard duke bërë Jax Taylor qarja nuk ishte në kartën e bingos së askujt. Në sezonin debutues të Shtëpia e zuzarëve, legjenda e televizionit realitet Tiffany po bën atë që bën më së miri – duke ngritur ferr absolut. Edhe pse ajo po konkurron kundër nëntë zuzarëve të tjerë të TV realitetit, si Omarosa ManigaultJonny Fairplay dhe Tanisha Thomas, askush nuk mban vërtet një qiri në Nju Jork.

Mjerisht për Vanderpump Rules alum Jax, atij iu desh ta mësonte atë mësim në mënyrën e vështirë. Së fundmi ai pranoi se ajo e bëri të qante gjatë kohës së tyre së bashku në House of Villains. Gjatë një episodi të fundit të Watch What Happens Live, prezantuesi Andy Cohen duhej të pyeste Tiffany-n për këtë. Sigurisht, ajo pati përgjigjen më të mirë absolute. Nëse i jep Tiffany-t një minutë, ajo do të bëjë një moment.

Jax Taylor nuk mund të përballojë HBIC Tiffany Pollard

Kur Andy e pyeti Tiffany-n për takimin e saj me Jax-in, ajo shikoi drejt në kamerë dhe iu drejtua drejtpërdrejt VPR-së. Ajo tha, “Jax, nëse je diku atje, zemër, më vjen shumë keq që të tregova se çfarë do të ishte një takim me një HBIC të vërtetë!”

Natyrisht, Jax nuk është i vetmi zuzar me të cilin përballet Tiffany gjatë kohës së saj në House of Villians. Një nga momentet më të mëdha nga traileri ishte Omarosa e saj plotësisht e çuditshme, duke e quajtur atë një “nxitëse republikane”.

Por, pavarësisht ofendimit të egër, Tiffany zbuloi se dinamika e saj me ish-punonjësin e Trump ishte në fakt më pak intensive se sa dukej në kamera. Ajo tha pasi u sulmuan me njëri-tjetrin, Omarosa do të ishte mirë vetëm pak minuta më vonë. Në fund të fundit, ata janë zuzar profesionistë të realitetit televiziv.

Tiffany shpjegoi: “Mund ta kesh me të, por dhjetë minuta më vonë, ajo është sërish shoqja jote më e mirë. Ajo është e çuditshme.”

Mund ta kapni Tiffany-n duke u ballafaquar me më të këqijat e realitetit televiziv në House of Villains, të enjten mbrëma në E! në orën 10/9c.