Thuhet se Tori Spelling hodhi poshtë ofertën e shtëpisë nga mamaja

Klea

Thuhet se Tori Spelling hodhi poshtë ofertën e shtëpisë nga mamaja

Tori Spelling Nuk është e panjohur që problemet e saj private të shfaqen në publik. Magjistari i saj i bashkëshortit, Dean McDermott, njoftoi ndarjen e tyre pas 17 vitesh martesë. Ai e fshiu me shpejtësi njoftimin në Instagram.

Tori dhe pesë fëmijët e saj janë përballur me probleme parash. Kjo nuk është asgjë e re. Por për shkak të mykut në shtëpinë e tyre me qira, familja u detyrua të largohej. Që atëherë, Tori dhe fëmijët e saj kanë qëndruar në një motel buxhetor dhe një RV.

Ndërkohë, nëna e pasur e Torit, Drejtshkrim karamele, ka qenë duke ecur në glob me mikun e saj, yllin e Listing Million Dollar Josh Flagg. Candy u kritikua nga kritikët se nuk e ndihmoi vajzën e saj.

A i gjeti Candy një shtëpi Torit?

Një burim i brendshëm i tha Page Six, “Candy kaloi orë të tëra në telefon duke u përpjekur për të gjetur [a house].” Por thuhet se Tori vendosi të mos shpërngulej sepse “donte të jetonte në një vend të caktuar”. Burimi shtoi, “[It] është mirë, ata duhet të jetojnë ku duan të jetojnë.” Sigurisht, ky informacion doli në dritë pasi Candy u kritikua se nuk i ndihmoi vajzën dhe nipërit e saj.

“Një nga problemet është që Tori nuk flet me askënd në telefon. Dhe Tori po përpiqet ta bëjë Candy të duket si i keqi, “tha burimi i brendshëm. “[Candy] i gjeti asaj një shtëpi, kjo është e fundit që kam dëgjuar.”

Sipas burimit, Candy, e cila vlen 600 milionë dollarë, ka paguar edhe qiranë për shtëpinë e Torit. Kjo do të ishte shtëpia me problemin e mykut.

Insajderi tregoi gjithashtu se Candy dhe Tori janë ende në kontakt. Edhe nëse Tori nuk e merr telefonin. “Ti e di, [Tori] është një grua 50-vjeçare që ka kaluar 17 milionë dollarë. Dhe ajo gjithmonë ka fajësuar nënën e saj për gjithçka. Ajo është një grua 50-vjeçare”, tha burimi.

Insajderi vazhdoi, “Por tani për herë të parë pas një kohe të gjatë, ata po flasin. Pra, nuk është si kundërshtari i tyre, ata po përpiqen ta kapin këtë problem. Por ka kaq shumë rrethana lehtësuese.”

Burimi shtoi: “Më besoni, nuk është ashtu siç duket.” Do të doja që dikush të më shpjegonte saktësisht se si është situata sepse jam konfuz. A e gjeti Candy shtëpinë e saj? Nëse po, pse nuk do të transferohet Tori?

E di që dyshja kanë një marrëdhënie të thyer dhe të komplikuar. Por bëje kuptim!