Britney Spears

Klea

Thuhet se Britney Spears është në lidhje me një shtëpiake kriminele mes dramës së ndarë të Sam Asghari!

Thuhet se Britney Spears është në lidhje me një shtëpiake kriminele mes dramës së ndarë të Sam Asghari!

Britney Spears ka qenë në takim Paul Richard Soliz, një ish-punonjës me precedentë penalë. Një burim pretendoi se ylli i popit 41-vjeçar ishte takuar me ish-zonjën e saj në mes të divorcit nga Sam Asghari, sipas një raporti të Faqes gjashtë.

Britney Spears

Një burim i dytë e mohoi këtë Britney Spears kishte tradhtuar bashkëshortin e saj të larguar, dhe se thashethemet për një lidhje mes këngëtares dhe Soliz ishin “të rreme”.

Një burim i tretë i brendshëm pohoi se dyshja nuk po takoheshin, duke sqaruar se kishin pasur lidhje ndaloi së kaluari kohë së bashku pasi ajo “u kthye nga Meksika”.

Paul Richard Soliz

Një burim edhe i Daily Mail që këngëtarja “Toxic” sapo filloi ta shihte Soliz pas ndarjes nga Asghari. Atë e pohoi lajmëtari Britney pati një “përleshje të shkurtër” me ish-punonjësin e saj, por që dyshja tashmë i kishte ndërprerë lidhjet dhe nuk po fliste më.

Britney Spears

Një nga hajdutët spekuloi se e Britney-t Udhëtimi i fundit në Meksikë ka të ngjarë të mbajë nën radar historinë e vërtetë, sepse Soliz mund të mos ketë mundur të largohet nga vendi për shkak të çështjeve ligjore të vazhdueshme.

Britney Spears thuhet se filloi të shoqërohej me ish-punonjësen e saj në gusht. Soliz u punësua për afërsisht një vit për të “pastruar tualetet, pastrimin e dyshemeve dhe grumbullimin e plehrave” rreth vendbanimit të ikonës pop në Kaliforni, sipas një burimi të Faqes Six. Soliz thuhet se u pushua nga puna pasi u zbulua e kaluara e tij kriminale. Media zbuloi se ai ishte akuzuar për kundërvajtje të shumta dhe një krim, për një kontroll të historisë.

Britney Spears

Soliz u dënua për një akuzë të prishjes së paqes në vitin 2014, në të njëjtin vit u hodh poshtë akuza për rrezikim të fëmijëve. Procesverbali i tij zbuloi një dënim me makinë në vitin 2016 pa patentë dhe një dënim të mëvonshëm për posedim të një arme zjarri, në vitin 2022.

Britney Spears

Britney dhe Soliz u panë në publik disa herë në fund të gushtit, një herë ndërsa rrëmbej kafe në një Starbucks.

Soliz ishte në gjykatë për një shkelje të supozuar të provës gjatë e Britney-t Cabo Largohu.

Us Weekly u kap me Soliz jashtë gjykatës të hënën, ku ai shpërtheu atë Britney ishte një “grua fenomenale”.

Britney Spears

Ai shtoi – “Ajo është një shumë, shumë e mirë, pozitive … ajo është një person i mirë”, por nuk ofroi sqarime për statusin e marrëdhënies së tyre.

Ndërkohë, Asghari ka qenë i zënë duke ecur në linjën e piketave SAG-AFTRA, pasi aktualisht është i papunë. Aktori paraqiti kërkesën për divorc nga këngëtarja muajin e kaluar, duke përmendur “dallimet e papajtueshme”.

Britney u martua me ish-trajnerin personal në qershor 2022.

Britney Spears

Këtë e ka pohuar më parë një i brendshëm Asghari po përpiqej të “negocionte lëshime përtej martesës së tij para martesës”, por një burim i dytë e quajti paramartesën “të veshur me hekur”.