Kate Middleton

Klea

“The View” pret BACKPEDAL pasi nxiti teoritë konspirative të Kate Middleton mes njoftimit të saj për kancerin

“The View” pret BACKPEDAL pasi nxiti teoritë konspirative të Kate Middleton mes njoftimit të saj për kancerin

Gratë e Pamja shprehu keqardhjen për përsëritjen e teorive konspirative që rrethojnë vendndodhjen e Kate Middleton përpara njoftimit të saj për diagnozën e kancerit.

Pamja

Moderator, Whoopi Goldbergnisi diskutimin në emisionin e së hënës, duke kërkuar nga bashkë-prezantuesit e saj të peshonin e Kate diagnoza.

“Ndihem tmerrësisht, Whoopi kishte të drejtë dhe unë jam fajtor që jam futur në argëtimin e 'Where's' Kate?' dhe duke menduar se është qesharake dhe duke ndarë memet dhe duke luajtur në këtë, ” Alyssa Farrah Griffin tha.

Sunny Hostin

Griffin34 vjeç, vazhdoi — “Dhe harrova diçka thelbësore që ne të gjithë e dimë dhe që çdo person – qoftë princeshë, dikush me privilegj të lartë apo dikush pranë jush – po merret me beteja personale për të cilat ne nuk kemi asnjë ide.”

Ajo shtoi – “Unë i dërgoj asaj dashurinë dhe forcën time sepse sigurisht, pallati e keqtrajtoi plotësisht PR-në e kësaj, por publiku e keqpërdori atë.”

Kate Middleton

Griffin pranoi se ajo nuk e besonte këtë Kate po merrej me ndonjë gjë “më serioze”, kryesisht sepse publiku tenton të hedhë poshtë idenë se anëtarët e familjes mbretërore janë “qenie njerëzore aktuale”.

Sara Haines, 46, quajtur Princesha e Uellsit diagnoza “pikëlluese”, por pranoi se ajo gjithashtu vuri në dyshim se si Pallati Buckingham e trajtoi situatën e ndjeshme.

“Ti kurrë nuk e di se çfarë po kalon dikush. Gjithmonë e kam vënë në pikëpyetje mënyrën se si familja mbretërore i trajton gratë, qoftë princesha Diana apo Fergie (Sarah Ferguson) apo Meghan Markle”, tha ajo.

“Unë nuk fajësova Kate për atë që po ndodhte, më shqetësoi vërtet mënyra se si u trajtua – nëse ishte biznesi im apo jo, mund të debatohej. Por unë shpresoj tani për një shërim të shpejtë.” Haines shtuar.

Pamja

Ana Navarro e quajti pjesëmarrjen e saj në muhabet një “moment mësimi”, duke kujtuar Whoopi's qëndrim gjatë stuhisë së zjarrit të mediave sociale.

“Mësimi që mësova ishte kur Whoopi Goldberg më thotë të kem mendjen për biznesin tim të mallkuar, tani e tutje do të kujdesem për biznesin tim të mallkuar,” tha ajo. “Unë mezi e di se çfarë po ndodh në kulturën pop, kështu që ishte shumë e çuditshme për mua të rrëzohesha nga kjo vrimë lepuri, por ajo ishte kudo.”

Pamja

Navarro52 vjeç, vuri në dukje “furinë ndërkombëtare” që u shpalos më pas Kate postoi një foto të ndryshuar në mënyrë dixhitale për Ditën e Nënës.

“Unë mendoj me vete se arsyeja pse ndodhi, gjithashtu, është sepse ajo është shumë e dashur, e respektuar dhe e vlerësuar dhe e çmuar në Angli. Por unë mendoj se ne të gjithë e pëlqejmë atë sepse ajo ka qenë si një pikë e ndritur në atë që ka qenë një familje mbretërore shumë jofunksionale për dekada dhe dekada dhe ajo thjesht duket si një grua e shkëlqyer dhe një nënë e shkëlqyer. Dhe ndihem sikur të gjithë e njohim atë”, tha ajo.

Navarro referuar e Kate kërkesë për privatësi, duke deklaruar se ajo kishte në plan të “ma mbyllte gojën dhe t'i uronte mirë dhe të lutej për të”.

Kate Middleton

Sunny Hostin, 55, me zemër të lehtë vërejti se ajo ishte “thellësisht e penduar” për lejimin Haines dhe Griffin “Për të më zvarritur poshtë vrimës së lepurit.”

Whoopi thirri për të thënë – “Sapo të kesh këtë përvojë, mund të të vrasë, sepse sapo ato gjëra të fillojnë të ndodhin, të gjithë hidhen në bord dhe nuk ka asnjë mënyrë për ta ndaluar atë. Unë gjithmonë mendoj për fëmijët sepse fëmijët e dëgjojnë atë jashtë, në shkollë. Po, edhe fëmijët e tyre.”

Ajo shpjegoi se u përpoq t'i mbyllte thashethemet e përhapura në talk show “sepse nuk dua që njerëzit t'ju keqkuptojnë të gjithëve”.

Sister Act aktorja tha: “Unë nuk dua që ata të mendojnë se po talleni me dikë sepse është i sëmurë.”

Kate Middleton

Thashethemet e arratisura u pushuan të premten, kur Kate, 42, ndau diagnozën e saj të kancerit me botën.

“Në janar, unë iu nënshtrova një operacioni të madh abdominal në Londër dhe në atë kohë, mendohej se gjendja ime nuk ishte kanceroze,” tha ajo në një video të filmuar nga BBC Studios. “Kirurgjia ishte e suksesshme. Megjithatë, testet pas operacionit zbuluan se kanceri ishte i pranishëm.”