The Valley cast

Klea

'The Valley' siguron rinovimin e sezonit 2 nga Bravo!

'The Valley' siguron rinovimin e sezonit 2 nga Bravo!

Bravo ka konfirmuar rinovimin e Lugina për një sezon të dytë, pavarësisht ndarjeve të fundit mes dy nga katër çiftet kryesore të tij. Ky njoftim, pjesë e një strategjie më të gjerë rinovimi nga NBCUniversal, thekson shfaqjen si “serialin e tij më të shikuar të vitit të parë në gati një dekadë”. Kasti, përfshirë anëtarët e përfshirë në procedurat e divorcit, pritet të rikthehet i plotë.

Me origjinë nga Rregullat e Vanderpompës, Lugina përmban ish-yje Jax Taylor dhe Brittany Cartwrightsë bashku me Kristen Doutetë gjithë ata u përballën me reagime të kundërta për polemikat e kaluara, por rifituan rëndësi pas komenteve të tyre mbi Skandoval në “Rregulli i Vanderpompëss” Sezoni 10. Vizibiliteti i ripërtërirë i tyre çoi në pjesëmarrjen e tyre në a Pallua Shfaqje komentesh dhe paraqitje të shpeshta në emisionin e Andy CohenShikoni Çfarë ndodh Live.”

Jax, Kristen dhe Britany

Lugina, konceptuar nga producenti ekzekutiv Alex Baskin, u realizua shpejt verën e kaluar. Duke u bashkuar Doute, Taylordhe Cartwright janë çifte Deni dhe Nia Booko, Jason dhe Janet Capernadhe Jesse dhe Michelle Lally, me Jasmine Goode dhe Zack Wickham mbështetëse. Shfaqja ka qenë një sukses dramatik, duke shfaqur prishjet martesore në dramë brenda grupit me të dy Taylor dhe Cartwright dhe Lallys duke u përballur me trazira të rëndësishme në marrëdhënie.

Pavarësisht trazirave personale, intriga dhe drama e shfaqjes i kanë tërhequr shikuesit, madje edhe ata që më parë ishin distancuar nga mashtrimet e kastit. Lugina do ta mbyllë sezonin e parë me një finale të madhe më 4 qershor dhe xhirimet për sezonin e dytë janë planifikuar të fillojnë këtë verë. Kjo vjen si Rregullat e Vanderpompëspërballet me një pauzë pas një sezoni të 11-të sfidues.

The Valley Cast

Gjatë gjithë sezonit të tij debutues, Lugina gjithashtu paraqiti paraqitje nga disa Rregullat e Vanderpompës yjet, duke përfshirë Lala Kent, Tom Schwartz, Scheana Shay, dhe Burri i Scheana, Brock Daviespotencialisht nxitëse zili si Lugina përgatitet për ciklin e ardhshëm të xhirimeve. Veçanërisht, nuk do të ketë ribashkim për sezonin e parë të spektaklit, një vendim që ka ngjallur diskutime të konsiderueshme në rrjetet sociale. Fansat janë të mërzitur nga kjo sepse ka ndodhur aq shumë drama saqë një ribashkim do të ishte perfekt.

Mes spekulimeve për Lala Kent duke u bashkuar Lugina, anëtar i kastit Nia Sanchez shprehu entuziazmin e saj për të ET. “Do ta doja këtë. Asnjë ankesë për mua” Sanchez tha. Ajo theksoi miqësinë e saj të gjatë me të dy Scheana dhe Lala, që daton shumë përpara fillimit të shfaqjes. Duke i lavdëruar si “gratë dhe nëna të pabesueshme”, Sanchez shtoi, “Unë i dua ato si nëna dhe miq, kështu që nuk kam asnjë ankesë”.