The Valley Cast Dish në lidhjen e Ariana Madix dhe Sandoval

Klea

The Valley Cast Dish në lidhjen e Ariana Madix dhe Sandoval

Ka disa anëtarë të kastit në spinoff-in më të ri të Bravo, Luginai cili kishte ide Tom Sandoval dhe e Ariana Madix marrëdhënia po shkonte drejt flakëve.

Gjatë një shfaqjeje të fundit të Vanderpump Rules After Show, shumë anëtarë të kastit kishin gjëra për të thënë. Ata përfshinin Jason dhe Janet Caperna, Jesse dhe Michelle Lally, dhe Danny dhe Nia Booko.

“Ata do të bënin grindje të vogla, si, ndoshta nuk ishin në vendin më të mirë, por nuk ishin në një vend ku dukej sikur kishin mbaruar”, tha Jason përpara se të vuri në dukje se është “normale të kesh ulje dhe ngritje”. në një lidhje 10-vjeçare. Zack Wickham, miku i The Valley, dha gjithashtu mendimin e tij, duke thënë se zgjedhjet e ndryshme të jetesës së Arianës dhe Sandoval krijuan “një dinamikë të çuditshme”.

Kasti i Luginës e dinte gjithmonë se Sandoval kishte prirjen për të mashtruar

Yjet më të rinj të përfshirë në Bravoverse vazhduan bisedën e tyre për Tom dhe Ariana, me Zack duke iu referuar skandalit famëkeq të mashtrimit të Sandoval me “Miami Girl”.

“[Ariana and Tom] kurrë nuk kam dashur të flas për marrëdhënien në VPR, dhe kjo ishte gjithmonë një pikë mosmarrëveshjeje, dhe kështu kur gjithçka u rrëzua, a ishte e tmerrshme? Absolutisht,” shpjegoi Zack. “Por a u befasova? Dua të them … Unë jam mikesha më e mirë me Kristen [Doute]. Ne e dinim që vajza e Miami ishte e vërtetë.”

Një tjetër mikeshë e serialit, Jasmine Goode, hodhi dritë mbi marrëdhënien e tyre. Ajo tha se thashethemet që dëgjoi për Sandoval nuk e befasuan kurrë, sepse dikush do t’i “hedhë jashtë” kur të jeni një yll realiteti.

Kristen, e cila u takua me Sandoval disa vite përpara se ta jepnin dorëheqjen, tha se natyra e tij e papjekur e kishte fikur plotësisht. Ajo shpjegoi se gjërat që i pëlqenin dikur tek ai nuk ishin “më argëtuese dhe të lezetshme kur je në të 40-at”. Ju mendoni?

Jax dhe Brittany gjithashtu përballen me probleme në marrëdhënie përpara The Valley

Tom dhe Ariana nuk janë të vetmit që kanë probleme në marrëdhënie të lidhura me The Valley. Brittany Cartwright dhe Jax Taylor kanë pasur gjithashtu një vit sfidues. Brittany zbuloi se ajo dhe Jax kishin marrë pak kohë për t’u përqendruar te vetja.

Që atëherë, dyshja kanë qenë lart e poshtë. Dhe Bravo donte të ishte i sigurt se do ta kapnin atë për audiencën. Edhe pse seriali përfundoi xhirimet në vitin 2023, duket se do të kemi një dramë nga viti 2024 përfshirë, gjithashtu.

Brittany së fundmi sulmoi përdoruesit në internet të cilët pretenduan se dyshja po përdornin ndarjen e tyre për vlerësime. “Në fakt, jam shumë e sigurt që ky trailer që kemi filmuar 6 muaj më parë tregon saktësisht PSE jam këtu ku jam tani dhe NUK është një promo për asnjë shfaqje, kjo është JETA ime!!!”, ka shkruar ajo. “Mjaft me kaq!!!!”

The Valley shfaqet premierë në Bravo të martën, më 19 mars.