The Traitors Sezoni 2: CT dhe Trishelle Cannatella Slam Slam's MJ's Reunion Behavior

Klea

The Traitors Sezoni 2: CT dhe Trishelle Cannatella Slam Slam’s MJ’s Reunion Behavior

Tradhtarët Fituesit e sezonit 2 Trishelle Cannatella dhe CT Tamburello nuk janë të kënaqur me Mercedes “MJ” Javid sjellje në ribashkim.

Ylli i “Shahs of Sunset” e la alumin e “The Challenge” pasi e la të lirë gjatë ceremonisë së zjarrit të së vërtetës në Episodin 11. Në ribashkim, MJ i shpërndau të dy, duke i quajtur ata “marrëfyes” që e hoqën atë nga pjesa e saj e parave të çmimit . Por nga këndvështrimi i Trishelle, kjo ishte gjithmonë një mundësi.

“Loja quhet The Traitors,” i tha ajo Parade. “Fjalë për fjalë, në etiketën e emisionit, thuhet “tradhti”. [and] mashtrim.’ Dhe kështu nuk e di pse dikush do të priste diçka më pak. Dhe gjithashtu, është një shfaqje televizive! Njerëzit argëtoheshin. Dhe kështu për mua, unë nuk e kuptoja pse MJ ishte inatosur me mua. Unë nuk e bëra. U përpoqa ta merrja me vete [and] votova mikun tim më të mirë në lojë, CT! Sepse unë isha si, ‘Unë e di që MJ është një Besnik.’ Unë vetëm 100% e dija atë.”

CT thotë se i vjen keq që MJ “ndihet ashtu siç ndihet”

Gjatë episodit final, MJ bëri një lëvizje befasuese duke votuar kundër aleates së saj, Sandra Diaz-Twine. “Ajo ishte një nga miqtë e saj më të ngushtë në shfaqje. Kjo është loja,” tha CT. “Ne e kemi parë këtë shumë kur bëhet fjalë për Sfida, ku personi për të cilin po rrëfeni nuk fiton. Pra, po, ju mërziteni. e kuptoj. Por unë gjithashtu mendoj se kemi lëkurë më të ashpër sepse i kemi bërë këto shfaqje kompensimi për shumë më gjatë. Dhe kështu ne e dimë se mund të largohemi më lehtë nga ne. Në të vërtetë, nuk ka asgjë personale. Më vjen keq që ajo ndihet ashtu siç ndihet.”

Megjithatë, falja e CT nuk ishte e mjaftueshme për MJ. Më vonë, gjatë ribashkimit, ajo tha se ndjeu se loja shkoi në një drejtim tjetër kur “njerëzit e pangopur” e lanë pas. Yjet e MTV vunë në dukje dallimet e tyre kulturore që vijnë nga konkurrenca e realitetit, ndërsa MJ, “…kjo është qëndrimi i saj i parë me realitetin e konkurrencës,” tha Trishelle. “E kuptoj pse ajo është e mërzitur dhe pse është tronditëse për të. Por për mua dhe atë nuk është kështu.”

“Duket shumë më e lehtë se sa është në të vërtetë,” shtoi CT. “… Në këto lloj lojërash, dikush do të mërzitet. Dhe kështu, edhe nëse Trishelle dhe MJ do të fitonin, unë do të isha mërzitur. Ose unë dhe MJ fituam, Trishelle do të ishte mërzitur. Nuk ka rëndësi. Të gjithë jemi njerëz. Është e neveritshme kur nuk e ndez pishtarin, si të thuash. Trishelle ra dakord, duke thënë se ajo do të ishte mërzitur, por “nuk do të kishte vepruar kurrë ashtu siç bëri MJ në ribashkim. ndonjëherë.”

Transmetoni Tradhtarët në Pallua.