The Traitors Season 2

Klea

The Traitors Season 2 Cast zbulon veprat më tradhëtare

Mbajeni veten. Një tjetër sezon i Peacock’s Tradhtarët vjen më 12 janar. (Nuk mund ta them kurrë titullin e atij emisioni pa e rrotulluar “r” ashtu siç bën prezantuesi i mrekullueshëm Alan Cumming.)

Shikuesit do të presin pa frymë çdo javë për të parë se kë do të eliminojnë Besnikët për të qenë një tradhtar i dyshuar. Por më e rëndësishmja, ne do të presim të shohim se çfarë ka veshur prezantuesja e shijshme e modës. Nuk mund të shpreh sa shumë e dua Alan Cumming. Ai më ndriçon zemrën si pema e Krishtlindjes e Qendrës Rockefeller sa herë që del në ekran.

Alan i veshur bukur do të mbikëqyrë një kastë të ndarë fshehurazi mes Besnikëve dhe Tradhtarëve. Çdo javë Tradhtarët do të “vrasin” një lojtar, ndërsa Besnikët përpiqen të zhdukin dhe eliminojnë Tradhtarët. EW vuri në provë të gjithë kastin, duke i pyetur ata për gjënë më tradhtare që kanë bërë ndonjëherë.

Rrëfimet tradhtare të kastit

Trishelle Cannatella (Real World: Las Vegas) rrëfeu se ishte goxha “skandaloze me djemtë” në të 20-at e saj. “Padyshim që jam takuar me dy djem në të njëjtën kohë, ndoshta tre ose katër,” tha ajo.

Janelle Pierzina nga Big Brother refuzoi të pranonte ndonjë veprim të pabesë. “Gjëja më tradhtare që kam bërë ndonjëherë?” ajo pyeti. “Nuk do ta pranoja kurrë këtë. Kështu që ndoshta unë jam një tradhtar i vërtetë, por kurrë nuk do ta pranoja këtë.”

Por Parvati Shallow of Survivor ishte gati të rrëfente mëkatet e saj. “Unë drejtova një grup grash të quajtur Brigada e Vejushës së Zezë gjatë një sezoni të Survivor,” tha ajo. “Ne i verbëruam të voglin e varfër Erik Reichenbach dhe e bindëm të hiqte dorë nga gjerdani i imunitetit dhe më pas e votuam jashtë. Kjo është gjëja më tradhtare për të cilën unë jam i njohur, është të drejtoj atë grup femrash.”

Ylli i Sezonit 24 të Bachelor, Peter Weber, pati një rrëfim interesant për kohën e tij në shfaqje. “Gjëja më tradhtare që kam bërë ndonjëherë mund të më sjellë në telashe këtu,” u shqetësua ai. “Për Bachelor, ju keni vetëm kaq shumë informacione të dhëna për ju … Unë po përpiqesha të merrja sa më shumë informacion që munda për [the women] dhe gjeta një mënyrë për të futur fshehurazi një iPad në dhomën e hotelit për të bërë kërkimin tim … thjesht duke u përpjekur të rrafshoj pak fushën e lojës. Pra, kjo është ndoshta gjëja më tradhtare që kam bërë ndonjëherë.”

Vetëm krime të vogla

Por disa yje të tjerë pretenduan se nuk kishin bërë kurrë asgjë tradhtare. Maksim Chmerkovskiy i Dancing With the Stars tha se ai kurrë nuk ka qenë tradhtar. “Unë drejtoj gjithmonë me ndershmëri është politika më e mirë,” tha ai. “Unë jam një shkollë e vjetër, e rritur mirë, tip djalë i mirë [guy]. Pra, po, jo një personalitet tradhtar në vetvete. [But] a mund të godas me thikë dikë? Po.”

Ndërsa rrëfeu se ishte pak e keqe kur ishte më e re, Sheree Whitfield nga The Real Housewives of Atlanta pranoi: “Unë nuk bëj vërtet gjëra tradhtare, por … kur isha më e re dhe djemtë më telefononin dhe më kërkonin një takim, unë u thosha po atyre që doja, dhe ndonjëherë ishte e shumëfishtë. Pra, kushdo që të vinte i pari në shtëpinë time, unë shkoja në një takim me të.”

E vërtetë në formë, Tamra Judge do të pranonte vetëm nxitjen e saj tipike në tenxhere. “Gjëja më tradhëtare që kam bërë ndonjëherë,” tha ajo, “ndoshta është sulmuar nga dikush për të pasur një lidhje me Real Housewives të Orange County.”

Tradhtarët transmetohen të Premten në Peacock, duke filluar nga 12 janari 2024.