The Traitors pret Alan Cumming se cilët lojtarë e befasuan atë

Klea

The Traitors pret Alan Cumming se cilët lojtarë e befasuan atë

Loja është e ndezur Tradhtarët Sezoni 2 është i nivelit të lartë nga disa konkurrentë. Nga të tjerët… jo aq shumë. Por mikpritës Alan Cumming po vret modën dhe po i vret njësitë e tij. Dhe unë e dua çdo moment!

Ylli i Bachelor, Peter Weber, i krijoi një kurth tre prej konkurrentëve që ai mendonte se ishin tradhtarë. Ai i tha Dan Gheesling nga Big Brother, CT Tamburello nga The Challenge dhe familjes mbretërore të Survivor Parvati Shallow se gjeti një mburojë. Në realitet, Carsten “Bergie” Bergersen kishte mburojën.

Kështu Dani i nxiti shokët e tij Tradhtarët, Parvati, dhe yllin e Married to Medicine, Phaedra Parks, që të vrisnin Bergie. Dan e mori rrugën e tij, por vrasja u bllokua sepse Bergie kishte mburojën. Kjo ishte rënia e Danit dhe ai u përjashtua nga loja.

Pritësi Alan Cumming ka disa mendime për konkurrentët

Alan ishte i ftuar në Watch What Happens Live dhe prezantuesi Andy Cohen e pyeti për lojtarët. “Tek The Traitors, Alan e ka parë tryezën e mbrëmjes si banane, madje ka parë edhe Johnny “Bananas” [Devenanzio] vetë, por me numrat që po pakësohen, unë dua të heq mendimet e të ftuarit tim me “Kërcim i besnikëve”, tha Andi.

Alan duhej të zgjidhte mes konkurrentëve të mbetur për përgjigjet e tij. “Gameplay e kujt po ju pëlqen më shumë deri tani?” Pyeti Andi. Alan u përgjigj: “Pilot Pete”. Peter sigurisht e ka mbushur lojën e tij A për Skocinë.

“Kush habiteni kur shihni se ka zgjatur aq gjatë sa ata kanë zgjatur?” E pyeti Andi Alanin. “Oh, a mund të kem vetëm një përgjigje?” – pyeti aktori dhe prezantuesi. Andy konfirmoi se ishte vetëm një, por Alan kishte ide të tjera. “Unë… sepse dua më shumë mendoj. Nuk mund ta besoj Shereé [Whitfield] është ende aty [and] Nuk mund ta besoj Kevinin [ Kreider’s] atje”, tha Alan. Ai vazhdoi, “Nuk mund ta besoj Gjonin [Bercow’s] atje.”

Andi u përgjigj: “Po!” Më në fund, Alan tha: “Dhe nuk mund ta besoj MJ [Javid] është atje. Ose Bergie. Sweet Bergilicious,” shtoi ai.

Pajtohem që sigurisht që ka disa konkurrentë për të cilët jam i tronditur janë ende në garë. Por kjo është ajo që i bën The Traitors kaq argëtues dhe të paparashikueshëm.

Mund t’i kapni episodet e reja të Tradhtarëve që transmetohen në Peacock, të enjten në orën 9/8c.