The Challenge: All Stars Sezoni 4 Data e Premierës, Cast

Klea

The Challenge: All Stars Sezoni 4 Data e Premierës, Cast

Sfida doli të ishte një nga hitet më të mëdha të ekskluzivitetit të MTV. Midis sfidave jashtëzakonisht fizike, konkurrentëve të rinj të nxehtë dhe dramës së mjaftueshme për të ngopur shikuesit, seriali ka qenë i preferuari për t'u parë për 25 vitet e fundit. Loja shpaloset duke prezantuar skuadrat, zakonisht në çifte, dhe duke i vënë ato kundër frikës dhe lojërave të trurit për çmimin e madh përfundimtar. Me gjithsej 39 sezone, shfaqja është filmuar në gjashtë vende të ndryshme dhe e udhëhequr nga udhëheqësi i saj i patrembur, TJ Lavin. Eshtë e panevojshme të thuhet, ne jemi shumë të emocionuar për të mësuar më shumë rreth Sfida: Të gjithë yjet Sezoni 4. Pra, le të zhytemi thellë!

Kur do të shfaqet premiera e sezonit 4 të The Challenge: All Stars?

The Challenge: All Stars Sezoni 4 premierë të mërkurën, 10 prill. Shikoni këtu trailerin.

Ku mund ta shikosh The Challenge: All Stars Season 4?

Mund ta shikoni Sfida: All-Stars në Paramount+. Fatkeqësisht, ky spinoff nuk do të transmetohet në MTV, por mund të regjistroheni për një provë shtatë-ditore falas përpara se të paguani një tarifë mujore.

Kush është në kastin për The Challenge: All Stars Season 4?

 • Ace Amerson. 5 Sfidat.
 • Adam Larson. 3 Sfida, 1 Fitore.
 • Averey Tressler. 2 Sfidat.
 • Ayanna Mackins. 4 Sfidat
 • Brad Fiorenza. 12 Sfida, 1 Fitore.
 • Brandon Nelson. 5 Sfidat.
 • Cara Maria Sorbello. 14 Sfida, 2 fitore.
 • Derek Chavez. 4 Sfidat
 • Flora Alekseyeun. 1 Sfidë
 • Janelle Casanave. 3 Sfida, 1 Fitore.
 • Jasmine Reynaud. 6 Sfidat.
 • Jay Mitchell. 1 Sfidë.
 • Kam Williams. 5 Sfidat.
 • Kefla Hare. 1 Sfidë, 1 Fitore.
 • Laurel Stuckey. 7 Sfida, 1 Fitore.
 • Leroy Garret. 12 Sfidat.
 • Nicole Zanatta. 3 Sfidat.
 • Rachel Robinson. 7 Sfida, 2 Fitore.
 • Ryan Kehoe. 6 Sfidat.
 • Steve Meinke. 2 Sfidat.
 • Syrus Yarbrough. 7 Sfida, 1 Fitore.
 • Tina Barta. 7 Sfidat.
 • Tony Raines. 6 Sfidat.
 • Tyrie Ballard-Brown. 6 Sfidat.
 • Veronica Portillo. 13 Sfida, 3 fitore.

Çfarë mësuam nga traileri i sezonit 4 të Sfidës: All Stars?

Mirë, mirë, një gjë që mësuam pasi pamë trailerin e The Challenge: All-Star është se ky sezon do të jetë i sëmurë! Mund të thuash që jam i emocionuar? Janë sfidat e makinave me shpejtësi të lartë, rrotullimi në lartësi marramendëse dhe raundi i eliminimit të ujit që i jep sirenës së vogël një vrapim për paratë e saj. Por për herë të parë, garuesit do të duhet të luftojnë për yjet e artë për të konkurruar në finalen e TJ. Ylli mund të jepet, dhe ylli mund të merret, kështu që natyrshëm, do të ketë disa lëvizje poshtë dhe të pista midis garuesve.

Do të ketë një mini histori dashurie mes gjakut, djersës dhe lotëve. Unë jam shumë i interesuar të shoh se si kalojnë Lauren dhe Nicole pasi dikur ishin një artikull dhe marrëdhënia e tyre nuk përfundoi mirë. Por shigjeta e Kupidit nuk ka munguar kur është fjala për Leroy dhe Kam, të cilët tani kanë dy fëmijë së bashku. Gjithmonë kam dashur që Leroy të fitojë një sfidë, dhe ky mund të jetë viti i tij, veçanërisht nëse ai ka Mbretëreshën Kam pranë tij.

Nëse do të më duhej të zgjidhja një person që jam i emocionuar ta shoh të konkurrojë, ai do të ishte Laurel. Vajza është një bishë që nuk merr të burgosur. Për më tepër, ajo lufton fort për çdo fitore dhe rrallë lejon që emocionet t'i diktojnë lojën e saj. Por nga traileri, mendoj se sezoni 4 mund të jetë hera e parë që ajo e lë zemrën të vendosë disa rrugë. E vetmja mënyrë se si sezoni mund të përmirësohet është nëse shfaqet CT Tamburello. Një vajzë mund të ëndërrojë!