Thashethemet: Zbulohet arsyeja e divorcit të Porsha Williams

Klea

Thashethemet: Zbulohet arsyeja e divorcit të Porsha Williams

Mendoj se është e drejtë të thuhet kështu Porsha Williams’ kërkesa për divorc nga burri i saj, Simon Guobadia, i kapi të gjithë në befasi. Çifti kishte vetëm 15 muaj të martuar. Ajo bëri kërkesë për divorc një javë pasi njoftoi se po kthehej në The Real Housewives of Atlanta. Porsha gjithashtu nënshkroi një marrëveshje me NBCUniversal, e cila do t’i lejojë asaj të marrë “mundësitë e projekteve të shkruara në pronat e transmetimit dhe transmetimit të kompanisë”.

Me fillimin e procedurave të divorcit, avokatët e Porshës kërkuan që Simon dhe ekipi që punon me të, “të mos shkatërrojnë, fshehin ose ndryshojnë” asnjë nga dokumentet e tij financiare. Në dokumentet ligjore, Porsha ka kërkuar edhe zbatimin e marrëveshjes paramartesore. “Gruaja kërkon që kjo Marrëveshje Paramartesore të zbatohet nga kjo Gjykatë dhe të bëhet pjesë e Vendimit Përfundimtar të kësaj Gjykate dhe Dekretit të Shkurorëzimit”, thuhej në dosjen e divorcit.

Ndjehet sikur ky divorc mund të jetë i keq. Dhe tani ka një thashetheme se pse Porsha vendosi të ndahej nga Simon.

Porsha u martua “shumë shpejt?”

Epo, një burim i tha Life & Style arsyen e supozuar të divorcit. “Ishte një rast i tepërt, shumë shpejt. Nuk ishte koha e mjaftueshme për të njohur me të vërtetë dikë, por Porsha u hoq nga këmbët e saj nga Simon, “pohoi burimi.

Porsha dhe Simon e shpallën fejesën e tyre pas vetëm disa javësh lidhje. Kjo ishte e shpejtë! Në atë kohë, Porsha nuk vlerësoi askënd skeptik për romancën e saj të re, përfshirë pjeshkët e saj RHOA.

Sipas insajderit, brenda martesës ka pasur edhe çështje të tjera. “Miqtë e gjetën Simonin duke kontrolluar dhe ky ishte një problem për Porshën, e cila është kaq e pavarur. Nuk është stili i saj që t’i thuhet se çfarë të bëjë dhe kur të jetë në shtëpi, “tha burimi. Ky thashethem nuk është konfirmuar nga Porsha apo Simon.

Duket se divorci i Porshës do të jetë një histori kryesore në sezonin e ardhshëm 16 të RHOA. Rikthimi i vetëm i Porsha-s në shfaqje mund të jetë tronditja e energjisë që i duhet ekskluzivitetit për të rritur vlerësimet e saj.

Fatkeqësisht, nuk kemi ende një datë premierë. Së shpejti do të gjeni disa përditësime nga Bravo.