Thashethemet: Susan Lucci mund të bëhet beqarja e artë

Klea

Thashethemet: Susan Lucci mund të bëhet beqarja e artë

Fansat mendojnë se është vetëm çështje kohe para se ABC të shpallë The Golden Bachelorette, dhe sipas thashethemeve, Susan Lucci është i gatshëm për rolin titullar. Nuk u desh shumë kohë që ABC të kuptonte se kishin një goditje në duart e tyre Beqari i Artë. Edhe para transmetimit të emisionit, zhurma në internet ishte e dukshme.

Tani, ndërsa fansat presin (me sa duket) një shpallje të pashmangshme të Artë Bachelorette, pyetja e vërtetë në mendjen e të gjithëve është se kush do të ishte kryesuesi i ri. Shumë kanë vënë në dukje shenjat se nënkampionia e The Golden Bachelor, Leslie Fhima, do të ishte ylli i spin-off-it.

Tani, megjithatë, një tjetër kapele është hedhur në ring. Thuhet se rrjeti kërkon La Lucci, një legjendë e njohur nga televizioni i ditës. Susan ka qenë në lojën e aktrimit për një kohë të gjatë, ku roli i saj më i dukshëm është Erica Kane në telenovelën e ABC, All My Children. Gjithashtu, kjo është IKONA e cila ka marrë emrin Erika Jayne… Pra, çfarë bazë ka ky thashetheme?

Susan Lucci është “kandidatja perfekte” e ABC për Golden Bachelorette

RadarOnline raportoi se një informator i tha The National Enquirer, “ABC e sheh Lucci-n si kandidatin perfekt për shkak të përshtatshmërisë së saj të moshës dhe tregimit të njohur gjerësisht për humbjen e bashkëshortit të saj prej shumë kohësh.”

Insajderi vazhdoi, “Udhëtimi i saj personal është një histori bindëse që do të rezonojë me audiencën, duke e bërë kërkimin e të vesë për dashurinë të ngrohë zemrën për t’u parë.” Ata shtuan: “Kush nuk dëshiron ta shohë Suzanën të gjejë përsëri dashurinë?”

Për ata që nuk e dinë, Susan humbi bashkëshortin e saj, Helmet Huber, në mars të vitit 2022. Ajo dhe kuzhinieri i lindur në Australi ishin të martuar për 53 vjet, pasi kishin rritur dy fëmijë së bashku.

Sjellja e një ylli televiziv tashmë të krijuar do të ishte ndryshimi i formulës së ekskluzivitetit të The Bachelor. Edhe pse, fansat e guximshëm të serialit e dinë se ABC ka kontaktuar me të famshëm për serialin më parë.

Por pa dyshim, një nga karakteristikat përcaktuese të shfaqjes – veçanërisht për Bachelorin e Artë – është se shfaqja përbëhet nga njerëzit tuaj mesatarë, të zakonshëm. Ekziston ideja kryesore që njerëzit mund të gjejnë dashuri kudo.

As Susan dhe as ABC nuk iu përgjigjën kërkesës së RadarOnline për koment.